×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد وزیر صنعت، معدن و تجارت از يك واحد تولید شیرآلات بهداشتی در شهرک صنعتی گرمی

علیرضا رزم ‌حسینی روز يكشنبه با حضور در شهرک صنعتی گرمی، از خط توليد و بخش‌های مختلف شرکت شیرآلات بهداشتی ساختمانی آویسا نامی پاشازاده بازديد و در گفت‌وگو با مديران و كارگران آن، از نزدیک در جریان مسائل و مشكلات، توانمندي‌ها و روند تولید در این واحد صنعتي قرار گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان اردبیل، از يك واحد تولید شیرآلات بهداشتی در شهرک صنعتی گرمی بازدید كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، علیرضا رزم ‌حسینی روز يكشنبه با حضور در شهرک صنعتی گرمی، از خط توليد و بخش‌های مختلف شرکت شیرآلات بهداشتی ساختمانی آویسا نامی پاشازاده بازديد و در گفت‌وگو با مديران و كارگران آن، از نزدیک در جریان مسائل و مشكلات، توانمندي‌ها و روند تولید در این واحد صنعتي قرار گرفت.

این واحد صنعتی كه در زميني به مساحت 4 هزار مترمربع در شهرک صنعتی گرمی احداث و درحال بهره‌برداري مي‌باشد، با سرمايه گذاري 1000 ميليارد ريال براي 250 نفر فرصت شغلي فراهم كرده و ظرفيت توليد 600 هزار عدد انواع شیرآلات بهداشتی در سال را دارد.

واحد صنعتي مذكور در راستای ایجاد اشتغال، تأمین نیاز داخلی در حوزه شیرآلات بهداشتی و جلوگیری از خروج ارز، اثربخشی دارد.

توانمند سازی جوامع محلي و احیاء مسئولیت‌های اجتماعی در گرمی تا فروردین آینده
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشيه بازدید از شهرک صنعتی گرمی در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: برای توانمند سازی جوامع محلي در شهرستان گرمی، یک شرکت توانمند را در راستای احیاء مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها تا پایان فروردین آینده معرفی می‌کنیم.

علیرضا رزم‌ حسینی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با برنامه ورود شرکت‌های بزرگ و توانمند به عرصه مسئولیت‌های اجتماعی، به ایجاد توانمند سازی جوامع محلی می‌پردازد.

وی افزود: در راستای این طرح، شرکت‌ها تحت عنوان خیرین توسعه به ایجاد کسب و کار، آموزش‌های لازم و زمینه ‌سازی برای اشتغال می‌پردازند که در همین راستا یک شرکت برای شهرستان گرمی معرفی خواهد شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: اجرای این طرح همانند الگوی اجرا شده در قلعه‌ گنج كرمان است که مورد تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

رزم حسینی ادامه داد: در این راستا ۲۰۰ شرکت بزرگ و توانمند شناسایی شده است که با ورود به عرصه مسئولیت‌های اجتماعی، موضوع توانمند سازی جوامع محلی را به پیش می‌برند.

وی تصريح كرد: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی وظیفه دارد در کل استان اردبيل موضوع اکتشافات را فعال‌تر دنبال کند و ایمیدرو نيز در واحدهای معدنی شناسایی شده باید سرمایه گذاری و این واحدها را توسعه دهد.

جمعی از معاونان و مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، از جمله رئيس هيأت مديره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، نمایندگان مجلس شوراي اسلامي و مدیران دستگاه‌هاي اجرايي استان اردبیل، علیرضا رزم ‌حسینی را در این بازدید همراهی كردند.

© گزارش خبري

تاريخ: 1399/12/17  | ساعت: ١٩:٥٥ | شناسه: ١٣٥٥٠ | تعداد نمايش: 176


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 93136

  • بازديدکنندگان امروز : 8429

  • کل بازديدکنندگان : 11903569


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد