اخبار > ديدار مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي با نماينده مرم شريف اراك ،خنداب و كميجان و نماينده مردم شريف شهرستان محلات ودليجان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

ديدار مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي با نماينده مرم شريف اراك ،خنداب و كميجان و نماينده مردم شريف شهرستان محلات ودليجان

ديدار مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي با نماينده مرم شريف اراك ،خنداب و كميجان و نماينده مردم شريف شهرستان محلات ودليجان

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي با كريمي نماينده مردم شريف شريف اراك ،خنداب و كميجان و سليمي نماينده مردم شريف شهرستان هاي محلات و دليجان بصورت جداگانه ديدار وگفتگو و به بررسی مسائل و مشکلات شهرکها و نواحي صنعتی پرداخت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي طيب ميرزايي مديرعامل شركت با كريمي  نماينده مردم شريف اراك ،خنداب و كميجان و  سليمي نماينده مردم شريف شهرستان هاي محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفتگو كرد  و به بررسی مسائل و مشکلات شهرکها و نواحي صنعتیپرداخت.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان مركزي در اين ديدارها  و  در ابتداي نشست ضمن قدرداني از زحمات نمايندگان محترم در پيگيري امورات شهركها و نواحي صنعتي و صنعتگران، گزارشي از روند اقدامات صورت گرفته توسط اين شركت ارائه و  برخي از مسائل جاري شهركها و نواحي  صنعتي را مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

ميرزايي به موضوع زيرساختها اشاره و گفت : جهت بهبود شرایط شهرکها و نواحي صنعتی عزم جدی داشته و در این راه نیازمند حمایت مدیران و نمایندگان هستیمو در جهت رونق و جهش توليد دستگاههاي خدمات رسان مي بايست همكاري بيشتري داشته باشند.

وي در اين ديدارها گفت : هدف مجموعه شركت شهركهاي صنعتي فعاليت در جهت كمك به سرمايه گذاران با رعايت قوانين و مقررات  است و از گرايش هاي سياسي بدور مي باشيم .

وي اظهار داشت : كميته واگذاري زمين تشكيل و كليه موانع و مشكلاتي كه بر سر راه پيشرفت و رونق صنعت  در شهركها و نواحي صنعتي وجود دارد با تلاش همكاران و كمك  مسئولين و دستگاههاي خدمات رسان  به سرعت برداشته ميشود.

وی همچنین در این ديدارها  افزود: شرکت شهرکهای صنعتی باید در جهت اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران حرکت کند که این سیاستها در واقع همان حمایت از تولید و تولیدکننده استو در اين راستا با تشكيل كميته هاي مربوطه مشكلات و موانع شناسايي و براي رفع آنها اقدام مي گردد.

دكتر كريمي نماينده مردم شريف اراك ، خنداب و كميجان در مجلس شوراي اسلامي ضمن تاكيد بر تلاش براي رفع موانع توليد به فقر اراضي صنعتي در شهرستان اراك اشاره و افزود: مي بايست با پيگيري اين موضوع در جهت توسعه اراضي صنعتي در شهركها و يا ايجاد شهرك صنعتي در جهت جذب سرمايه گذاران و رونق توليد كوشا بود .

نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي هركدام جداگانه ضمن اعلام آمادگي كمك به مجموعه شركت شركهاي صنعتي در جهت رفع موانع توليد ، خواستار همكاري و همراهي با سرمايه گذاران و توليد كنندها شدند.

تاريخ: 1399/10/17  | ساعت: ٠٨:١٣ | شناسه: ١٢٧٣٠ | تعداد نمايش: 69

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج