اخبار > چرخش چرخ‌های تولید در شرایط کرونایی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

چرخش چرخ‌های تولید در شرایط کرونایی

مدیرعامل شرکت شهر‌ک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی طی سفر یک روزه به مراغه و عجب شیر تعدادی از پروژه‌ها و واحدهای تولیدی این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهلی صنعتی استان سید مرتضی نیرومنداسکویی در حاشیه بازدید از تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مراغه به خبرنگاران اظهار کرد: این تصفیه‌خانه در سال ۱۳۹۴ و با ظرفیت تصفیه ۵۰۰ متر مکعب در روز معادل ٦ لیتر بر ثانیه با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی افزود: سیستم تصفیه در این تصفیه‌خانه تلفیقی بیهوازی -هوازی بوده و قادر است، فاضلاب‌های صنعتی تولید شده از کارخانجات مستقر در شهرک صنعتی مراغه را تا حد تخلیه به آب‌های سطحی تصفیه نماید.
 

 چرخش چرخه تولید در شهرک‌هاى صنعتى آذربایجان‌شرقى

 
مدیرعامل شرکت شهرک‌هاى صنعتى استان در ادامه ضمن بازدید از واحد تولیدى شرکت توسعه راهکارهاى هوشمند امین  بر شناسایی موانع موجود در مسیر تولید و رفع آنها تاکید و یادآور شد: این واحد تولیدى با سرمایه‌گذاری بالغ بر دو هزار میلیارد ریال و اشتغال ١٥٠ نفر به‌صورت مستقیم تنها واحد تولیدکننده تبلت و تلفن همراه در شمال‌غرب کشور  است.
 
وی تصریح کرد: فاز توسعه‌اى شرکت توسعه راهکارهاى هوشمند امین با سرمایه‌گذاری بالغ بر دوهزار میلیارد ریال در دست احداث است.
 
نیرومنداسکویى همچنین از واحد تولیدى اطهر بافت تولیدکننده کیسه‌هاى پلی پروپلین مستقر در شهرک صنعتی عجب شیر نیز بازدید به‌عمل آورد و در این ارتباط به خبرنگاران گفت:  این واحد تولیدى  با سرمایه.گذاری بالغ بر صد میلیارد ریال و اشتغال ١٠٠ نفر به‌صورت مستقیم از واحدهاى فعال استان بوده و فاز دوم شرکت با سرمایه‌گذاری بالغ بر پانصد میلیارد ریال در دست احداث است.
 

تاريخ: 1399/09/11  | ساعت: ١٢:١٠ | شناسه: ١٢٤١٤ | تعداد نمايش: 62

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج