بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ساخت سه تصفیه خانه فاضلاب در شهرک های صنعتی قزوین امسال آغاز می شود

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: احداث سه تصفیه خانه فاضلاب سال جاری در شهرک های صنعتی لیا، خرمدشت و آراسنج آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، "حمیدرضا خانپور"  با اعلام این مطلب افزود: برای ساخت این تصفیه خانه ها 150 میلیارد ریال اعتبار صرف خواهد شد.
وی همچنین گفت: شهرک های خرمدشت و آراسنج تاکنون فاقد تصفیه خانه بوده اند اما شهرک لیا دارای یک تصفیه خانه است که با توجه به به افزایش واحدهای مستقر و و الحاق پارک صنعتی لیا درصدد ساختن دومین تصفیه خانه فاضلاب برای این شهرک هستیم.
خانپور با بیان اینکه تصفیه خانه های شهرک صنعتی خرمدشت و آراسنج به ترتیب دارای 1800 و یک هزار متر مکعب ظرفیت خواهند بود، گفت: تصفیه خانه شماره 2 لیا نیز با ظرفیت 1200 متر مکعب احداث خواهد شد
وی، پیشگیری از آلودگی محیط زیست، جلوگیری از هدررفت آب، بازچرخانی و استفاده واحدهای تولیدی از پساب و آبیاری فضای سبز شهرک ها از آب تصفیه شده را از مزایای ساخت تصفیه خانه های فاضلاب در شهرک های صنعتی عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین یادآور شد: در حال حاضر کار ساخت تصفیه خانه شماره 2 شهرک صنعتی کاسپین نیز با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال پیگیری است.
خانپور گفت: پیش بینی می کنیم این تصفیه خانه در نیمه نخست سال آینده مورد بهره برداری قرار بگیرد.
وی یادآور شد: هم اکنون شهرک های صنعتی کاسپین، لیا و حیدریه در استان دارای تصفیه خانه فاضلاب صنعتی هستند.
استان قزوین دارای 15 شهرک و ناحیه صنعتی با حدود 800 واحد تولیدی بهره بردار است.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share