بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از پروژه تجهیز چاه آب، خط انتقال و تکمیل قسمتی از شبکه توزیع آب فضای سبز شهرک صنعتی کاویان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره برداری پروژه تجهیز چاه آب، خط انتقال و تکمیل قسمتی از شبکه توزیع آب فضای سبز شهرک صنعتی کاویان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" اظهار کرد:پروژه های زیرساختی و آبرسانی در شهرک های صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار است و تامین، انتقال و تکمیل این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های انجام شده صورت می پذیرد.

وی افزود: برای انجام این پروژه بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی هزینه شده است.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت،اجرا و تامین آب همگام با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی و سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: رسالت ما تجهیز و تکمیل زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است و با تکمیل پروژه ها فضای کسب و کار مطلوب تر خواهد شد.

وی در پایان گفت: شهرک صنعتی کاویان در زمینی به مساحت 558 هکتار ایجاد شده که با توجه به شرایط مناسب این شهرک، بستر لازم برای سرمایه گذاران فراهم و هم اکنون با 150 واحد صنعتی بهره برداری شده و اشتغال شش هزار 121 نفر با سرمایه گذاری 4618 میلیارد مشغول به کار است

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share