بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست بررسی مشکلات واحدهای صنعتی در ماسال

جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای شهرک صنعتی با حضور فرماندار ماسال، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان و سرمایه گذاران شهرک صنعتی ماسال در فرمانداری این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی گیلان  ، احمد علی شهیدی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای شهرک صنعتی این شهرستان گفت: واحدهای صنعتی به دلایل مختلف از جمله کمبود نقدینگی و عدم برنامه ریزی صحیح مالی با مشکل مواجه هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان محدودیت در زمینه دسترسی به تکنولوژی روز را یکی دیگر از مشکلات پیش روی صنعتگران عنوان داشت و ادامه داد: مشکلات بین شرکاء و بهره بالای تسهیلات بانکی از جمله دیگر مسائل واحدهای صنعتی ماسال است که باید برای آن چاره جویی شود.

فرماندار ماسال با اشاره به برگزاری نشست های گذشته با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی در جهت حل مسائل پیش روی شهرک صنعتی ماسال، اظهار داشت: در همین راستا تصمیم گرفته شد جلسه ای مشترک با واحدهای شهرک صنعتی ماسال برگزار شود تا با واکاوی دقیق مشکلات سرمایه گذاران در یک فضای تعاملی بتوانیم با حل مشکلات مربوطه زمینه ی ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان را فراهم کنیم.

فرماندار ماسال با ادای تشکر از سرمایه گذارانی که سرمایه ی خود را به سمت تولید و اشتغال هدایت کردند، ابراز امیدواری کرد: با تداوم این گونه نشست ها و انتقال مسائل به مراجع بالاتر، گامی موثر در خصوص رفع موانع پیش روی واحدهای صنعتی برداشته شود.

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share