بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سمینار روش های تأمین منابع مالی در شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری سمینار روش های تأمین منابع مالی در تالار آموزشی مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار شهرک صنعتی شهرکرد خبر داد..

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، علیرضا شفیع زاده اظهار داشت: این سمینار بر مبنای  تفاهم نامه ی منعقده فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و فرابورس ایران و در راستای بسترسازی برای ورود صنایع کوچک و متوسط به فرابورس برگزار شد.

وی  افزود: آشنایی با ساختار بازار سرمایه و بورس و همچنین تبیین مزایای بازار سرمایه در جهت تأمین مالی صنایع کوچک و متوسط از جمله مهم ترین اهدافی است که در برگزاری این سمینارها مورد توجه شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

وی تصریح کرد: در طراحی راهبردها برای تقویت بنیه ی صنایع کوچک و متوسط از مسیر پیوستن به فرابورس ، نه تنها  برگزاری "آموزش های کاربردی" ضرورت دارد بلکه همزمان می بایست بسترهای فرهنگی چنین سیاست ارزشمندی نیز  فراهم شود.

شفیع زاده  با اشاره به برنامه های مدون آموزشی صنایع کوچک ، اظهار داشت : در سال جاری شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری تا کنون 73 دوره ی آموزشی مدیریتی و مهارتی برگزار کرد که در مجموع 1580 نفر از مدیران ، کارشناسان و شاغلین واحدهای صنعتی از مزایای این دوره ها بهره مند شدند.

 

   1396/7/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share