بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید صنایع کوچک در چهارمحال و بختیاری

نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان چهارمحال و بختیاری با حضور عضو هیأت مدیره و همچنین  مدیر تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، اعضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران  در این نشست گفت:  تعیین تکلیف  واحدهایی که بنا به مشکلات مالی از سوی بانک های عامل مورد تملک قرار گرفته و یا در آستانه ی تملک هستند از اهداف برگزاری این نشست بوده است.

اسماعیلی اظهار داشت: مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی و بانکها پیش آمده در اراده و اختیار آنان نبوده بلکه حاصل رویه و سیاست ها در گذشته میباشد و رفع این مشکلات با تعامل بین سرمایه گذاران و بانکهای عامل ، نتیجه برد برد برای هر دو طرف در پی خواهد داشت 

وی با بیان اینکه این جلسات بمنظور رفع مشکل بانک‌ها و تولیدکنندگان تشکیل میشود گفت : مسئولان بایستی زمینه واگذاری تسهیلات به واحدهای تولیدی را فراهم نمایند تا مجددا به چرخه تولید برگردند .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری نیز گفت:  در این نشست نمایندگانی از سوی استانداری، بانک ها ، برنامه و بودجه و سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند که پس از بررسی مصداقی واحدهای تحت تملک یا در شرف مالکیت از سوی بانک های عامل ، تصمیمات لازم اتخاذ و در قالب مصوبه برای پیگیری تا حصول نتیجه به بانک های مربوط و همچنین متولیان واحدهای مذکور ابلاغ شد.

علیرضا شفیع زاده افزود: پایش دقیق واحدهای صنعتی و تلاش برای تثبیت وضعیت آن ها در راستای دوام حضور در چرخه ی تولید یکی از  سیاست های کلان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در زمینه ی صنایع کوچک و متوسط است و بدین منظور شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری با حساسیت لازم برای تحقق این سیاست اقتصادی بنیادین دولت تلاش می کند.

عضو هیأت مدیره و  مدیر تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران پس از این نشست به همراه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛  ضمن بازدید از دو واحد تولید لامپ خودرو و مبل در شهرک صنعتی شهرکرد از نزدیک مشکلات این واحدها را مورد بررسی قرار داده و برای توسعه ی یکی از این واحدها تصمیماتی اتخاذ کردند.

در حال حاضر 21 شهرک و ناحیه ی صنعتی با کلیه ی امکانات زیرساختی در سطح استان چهارمحال و بختیاری آماده ی واگذاری زمین به متقاضیان جدید برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تولیدی می باشند.

 

 

   1396/7/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share