بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پیشرفت 70 درصدی پروژه آسفالت معابر شهرکهای صنعتی سقز و دهگلان

 مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان از پیشرفت 70درصدی عملیات زیرسازی و آسفالت شهرکهای صنعتی سقز و دهگلان خبر داد و اجرای زیرساخت ها و اقدامات مبنایی را عامل بسیار مهمی در راه اندازی شهرک های صنعتی برشمرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کردستان ، شاهو حاجبی با اشاره به اینکه اجرای زیرساخت ها و اقدامات زیربنایی ، نقش بسیار مهمی در راه اندازی شهرک های صنعتی ایفا میکنند افزود : توجه ، دقت و نظارت صحیح بر اجرای زیرساخت ها و کیفی سازی شهرکهای صنعتی و فراهم آوردن تمامی زیر ساختها و امکانات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی ، بستر مناسبی ایجاد خواهد نمود تا واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ، در این مناطق فعالیت کنند.

وی افزود:  شرکت شهرکهای صنعتی کردستان در راستای راه اندازی سریع شهرکهای صنعتی در دست احداث ، اقدام به آغاز عملیات پروژه های زیرساختی از جمله : عملیات زیرسازی و آسفالت بخشی از معابر فاز2 شهرک صنعتی سقز ، بامساحت 12000 مترمربع و اعتباری بالغ بر چهارهزار میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی و عمرانی نموده است .

وی  به پروژه و عملیات آسفالت بخشی از معابر شهرک صنعتی دهگلان اشاره کرد و افزود : این پروژه نیز به مساحت 20000 مترمربع با اعتباری بالغ بر 9000میلیون ریال در حال اجراست .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان  اضافه کرد : پروژه عملیات زیرساختی و آسفالت معابر شهرکهای صنعتی سقز و دهگلان هم اکنون با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی درحال انجام میباشند .

 

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share