بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
راه‌اندازی شهرک‌های صنفی غیردولتی، نخستین بار در مازندران

با ایجاد 3 شهرک جدید در سالجاری، با یک هزار و 53 هکتار مساحت در استان، تعداد شهرک‌های صنعتی مازندران به تعداد 42 رسید و مساحت این شهرک‌ها نیز 57 درصد افزایش یافت و برای نخستین بار نیز دو شهرک صنفی غیردولتی در مازندران، راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در بازدید از خبرگزاری صداوسیمای استان، به مناسبت روز خبرنگار و 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک  گفت: این شهرک‌ها شامل شهرک صنفی غیردولتی برنج و شهرک صنفی غیردولتی بنکداران است که در آمل مستقر است.

سید مصطفی موسوی افزود: شهرک برنج با 410 عضو و شهرک بنکداران با 125 عضو در سال جاری ، آغاز بکار کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و کمبود زمین و شرایط اقلیمی استانمازندران، ایجاد و راه‌اندازی چنین شهرک‌هایی در استان، ضروری است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به فعالیت 39 شهرک و ناحیه صنعتی با 1 هزار و 923 هکتار در استان مازندران خاطرنشان کرد: با پیگیری‌هایبه‌عمل‌آمده و با ایجاد 3 شهرک جدید در سال جاری با یک هزار و 53 هکتار مساحت در استان، تعداد شهرک‌های صنعتی مازندران به 42 واحد رسید و مساحت این شهرک‌ها نیز 57 درصد افزایش یافت.

موسوی اضافه کردن اراضی بایر و غیرقابل کشت به شهرک‌ها و واحدهای صنعتی را از مزایای افزایش سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران بیان کرد و گفت: زمینه انتقال صنوف تولیدی به‌ویژه صنوف آلاینده از حاشیه شهرها به شهرک‌ها و نواحی صنعتی، از دیگر برنامه‌های این شرکت است.

وی معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی را از برنامه‌های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام و تصریح کرد: واحدهایی که در شهرک‌ها و نواحی کمتر توسعه‌یافته مستقر هستند تا 13 سال و واحدهایی که در شهرک‌ها و نواحی توسعه‌یافته مستقر هستند تا 7 سال از معافیت مالیاتی برخوردار هستند.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share