بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شهرک صنعتی مازندران آماده تحویل زمین برای استقرار صنایع سنگین است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: این شرکت با در اختیار گرفتن یکهزارو 53هکتار از زمین‌های بانک زمین در شرق استان،آمادگی واگذاری زمین 50 هکتاری برای استقرار صنایع بزرگ و تولیدی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی با حضور در واحد خبرگزاری جمهوری اسلامی مازندران که به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار انجام شد، ضمن تبریکبه کارکنان ایرنای دفتر ساری اظهار داشت: شرکت‌های بزرگ تولیدی و صنعتی که نیاز به زمین بیشتر دارند، می‌توانند به شرق استان انتقال پیدا کنند.

وی با اشاره به آماده بودن سند مالکیت زمین واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی گلوگاه و بهشهر ادامه داد: واحدهای تولیدی می‌توانند از مزایای سند در دریافت تسهیلات به‌عنوان وثیقه بانکی بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اهمیت ارائه خدمات عمومی برق، گاز و آب از سوی دستگاه‌های خدمات‌رسان تا درب واحدهای تولیدی افزود: طرح‌های مخابراتی، گاز، برق و آب در این شهرک نیز درحال اجرا است.

وی به اهمیت رعایت مسائل زیست‌محیطی و تغییر قانونی کاربری زمین در مازندران اشاره کرد وبیان داشت: جدیت و حساسیت بالایی برای برخورد با بورس‌بازی و تعیین تکلیف زمین‌های راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی مازندران وجود دارد.

موسوی تصریح کرد: 39شهرک و ناحیه صنعتی با یک هزارو 923هکتار در مازندران وجود دارد که تعدد شهرک و کوچک بودن شهرک‌ها از معضلات جدی استان است.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی را کاهش بدهیم تا سرمایه‌گذاران رغبت حضور کنند، باید توسعه شهرک‌ها با واگذاری زمین جدی گرفته شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام داشت: این شرکت با اجرای زیرساخت مناسب، به دنبال تقویت تولید و ایجاد اشتغال پایدار و رشد و توسعه اقتصادی استان است.

موسوی تأکید کرد: مازندران به لحاظ برخورداری از مرزهای دریایی و زمینی، نزدیکی به پایتخت و هم‌جواری با استان‌های صنعتی و کشاورزی و همچنین دارا بودن موقعیت مناسب، بستری برای سرمایه‌گذاری است.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share