بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تسهیل صادرات واحدهای صنعتی کوچک زمینه ساز رونق اقتصادی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در بازدید از یک واحد تولیدی گفت: کمک به تسهیل نمودن مسیرهای صادراتی برای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد، سید مسعود عظیمی صبح امروز به مناسبت هفته حمایت از صنایع کوچک، در بازدید از یک واحد موفق فراوری سنگ های ساختمانی گفت: این شرکت به عنوان حامی صنایع کوچک حمایت های مختلف نرم افزاری را برای بهبود بازار و فروش صنایع پیش بینی کرده است.

عظیمی با اشاره به راه اندازی کنسرسیوم سنگ در استان یزد گفت: یکی از راههای توسعه بازار تولیدات و کالاهای داخلی حضور در بازارهای صادراتی است که این شرکت نیز همراستا با سیاست های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ایجاد کنسرسیوم های صارداتی را در دستور کار خود قرار داده و در سال جاری نیز با توجه به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی با جدیت بیشتری پیگیری و اجرایی می شود.

عظیمی با تاکید بر تولید صادرات محور در صنایع کوچک و متوسط اظهار داشت: حضور در بازار کشورهای همسایه از طریق تشکیل کنسرسیوم های صادراتی نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی خواهد داشت.

وی افزود: از اهداف تشکیل این کنسرسیوم می توان به هدایت فعالیت های بازاریابی و فروش ذینفعان به سمت بازارهای صادراتی، ایجاد یک مرکز اختصاصی بازرگانی و تجاری سنگ، کسب موقعیت ویژه در منطقه به همراه ایجاد نمایشگاه دائم سنگ، برندسازی و افزایش اعتماد به محصولات ایرانی به ویژه سنگ و نیز افزایش حس مشارکت و هم افزایی ذینفعان خوشه اشاره کرد.

وی خاطرنشان ساخت: صنایع کوچک براساس تامین نیازهای داخلی ایجاد شده اند و متاسفانه در زمان تاسیس آنها فکری برای صادرات نشده به خاطر همین در بازار خارجی با مشکل مواجه هستند، بنابراین باید در قالب کنسرسیوم و شرکت های مدیریت صادرات بازار خود را توسعه بخشند.

عظیمی با اشاره به جایگاه ایران در تولید سنگ خام اظهار داشت: کشور ایران با وجود جایگاه سومی در بین تولید کنندگان سنگ خام جهان، در بین صادرکنندگان جهانی سنگ های فرآوری شده جایگاهی ندارد و استان یزد با دارا بودن معادن غنی سنگ در کشور از استانهای مطرح در تولید سنگ خام و فرآوری شده محسوب می شود.

   1396/5/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share