بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره مندی 22 طرح و واحد تولیدی از تسهیلات طرح رونق تولید در شهرکها و نواحی صنعتی لرستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از بهره مندی 22 طرح و واحد تولیدی از تسهیلات طرح رونق تولید در شهرکها و نواحی صنعتی در لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: در سال گذشته تعداد 26 طرح و واحد تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی موفق به دریافت 320 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات طرح رونق تولید شده اند.

وی گفت: در سال جاری نیز 22 طرح و واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی با میزان تسهیلات 290 میلیارد ریال مصوب شده که بزودی این تسهیلات از محل اعتبارات طرح رونق تولید به واحدهای مذکور پرداخت خواهد شد.

رازانی افزود: این واحدهای صنعتی عمدتاً در شهرکهای صنعتی خرم آباد شماره 1 و 2 و بروجرد و منطقه ویژه اقتصادی لرستان و ناحیه صنعتی مرزیان می باشند.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در سال جاری سامانه بهین یاب مجدد بازگشایی شده است که متقاضیان برای دریافت تسهیلات رونق تولید می توانند در این سامانه مشخصات واحدهای خود را ثبت نمایند.

وی اظهار داشت: لازم به ذکر است سامانه بهین یاب به آدرس اینترنتی www.behinyab.ir   به منظور ثبت اطلاعات واحدهای صنعتی در دسترس متقاضیان دریافت تسهیلات طرح رونق تولید می باشد.

   1396/4/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share