بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
350 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به صنعتگران کهکیلویه و بویراحمد پرداخت شد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهکیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته 350 میلیارد ریال به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، سهراب بنام اظهار داشت: بانک های استان حمایت ویژه ای را برای پرداخت تسهیلات رونق تولید در این استان داشتند.

 وی افزود: باتوجه به نکه اثرگذاری پرداخت این تسهیلات در سالهای 96 به بعد قابل تصور است، .انتظار می رود با برنامه ریزی دولت این مبلغ در سال 96 افزایش یابد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهکیلویه و بویراحمد با اشاره به بخشی از اقدامات این شرکت برای حمایت از واحدهای صنعتی اظهار داشت: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط صادرات محور با هدف توانمندسازی و توسعه بازار از جمله، آموزش، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، پرداخت اجاره غرفه فروش،حمل ونقل، تهیه کاتالوگ و بروشور حمایت ویژه می کند.

وی از حضور 138 واحد صنعتی و ذینفعان خوشه های کسب و کار در نمایشگاه های داخلی و خارجی با هدف نشان دادن توانمندی های صنایع کوچک و متوسط  و برگزاری 59 دوره آموزشی در زمینه های مدیریتی،کارشناسی و مهارتی به واحدهای صنعتی و ذینفعان خوشه های کسب و کار شامل اموزش های مجازی و حضوری با یکهزارو 406 نفر و 109713 نفر ساعت به عنوان بخشی از اقدامات این شرکت در سال گذشته نام برد.

بنام یادآور شد:  برگزاری 5 تور صنعتی با 111 نفر به منظور الگو بخشی و آشنایی مدیران واحدهای صنعتی، احداث  12 باب مجتمع کارگاهی به منظور تسریع و تسهیل در امر سرمایه گذاری واحدهای خرد و کوچک استان  از برنامه های اجرا شده این شرکت در سال گذشته است.

 

   1396/2/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share