بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهکلویه و بویراحمد خبر داد: معرفی 11 واحد صنعتی برای استفاده از ضمانت نامه صندوق ضمانت

 

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته، 11 واحد صنعتی استان به صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، سهراب بنام اظهار داشت: یکی از موانع و مشکلات واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات، تامین وثیقه مالی است که صندوق ضمانت در این حوزه به کمک واحدها آمده است.

به گفته وی در این صندوق،  خدمات  صدور انواع ضمانت نامه های بانکی تعهد پرداخت ، شرکت در مناقصات و مزایدات و ضمانت نامه استرداد کسور وجه الضمان، بیمه و مالیات ارایه می شود.

وی ادامه داد: این صندوق  نسبت به بانکها از وثیقه های آسان تری مانند محل اجرای طرح یا نسق زمین زراعی استفاده می کند و برای حمایت بیشتر از صنعتگران  با پذیرفتن چک و سفته، برای  80 درصد مبلغ تسهیلات با کارمزدحداکثر تا 2/5 درصد ضمانت نامه صادر می کند.

بنام  با بیان اینکه، در سال جاری پرداخت تسهیلات تا سقف 5 میلیار ریال  به وثیقه ملکی نیاز نخواهد نداشت، یادآور شد:  این ضمانت نامه ها برای بانک حکم پول نقد را داشته و در صورت عدم  پرداخت اقساط تسهیلات از سوی متقاضی، صندوق ضمانت سرمایه گذاری مطالبات بانک را پرداخت می کند.

وی افزود: یکی از اقدامات خوب دولت  برنامه ریزی های کلان،اصلاح و بازنگری قوانین مزاحم تولید بوده که پذیرفتن چک و سفته دربحث ضمانت بانکی به منظورتشویق و حمایت از صنعتگران ازآن جمله است.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share