بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویر احمد تاکید کرد؛ مشکلات واحدهای تولیدی شناسایی و رفع می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کهکلویه و بویراحمد گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال،  مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی  شناسایی و رفع  می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کهکلویه و بویراحمد، سهراب بنام اظهار داشت: بررسی و حل مشکلات و گره گشایی از موانع پیش روی صنعتگران  به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به بازدید اخیر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان  افزود:  این بازدید وارتباط چهره به چهره با فعالان اقتصادی،  تحرک و امید مضاعفی در صنعتگران ایجاد کرد.

وی ادامه داد: با تشکیل جلسات تخصصی و کارگروه ویژه و رایزنی های لازم با فرمانداران و بخشداران، گام های بلندی در صنعت استان به منظور پیگیری خواسته ها و نیازهای صنتعگران برداشته می شود.

بنام افزود: در دولت یازدهم به منظور  ارائه مشوقات برای سرمایه گذاران تخفیفات ویژه ای پیش ببنی شده است به گونه ای که در نقاطی از مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، واگذاری زمین تا 80 درصد با تخفیف صورت گرفته و در  بخش نقدی نیز با پرداخت  5 درصد بصورت اقساط باند مدت انجام می شود.

وی  اضافه کرد: در این دولت از ابتدای سال 95 با اجرایی شدن قانون رفع موانع تولید، معافیت مالیاتی 13 ساله برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شده است.

   1396/2/27

Rating: 0/10 ( 0 )
Share