بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ایجاد شهرک صنعتی تخصصی صنایع دستی در هرمزگان

با حضور نخعی فرماندار شهرستان میناب ،قاسمی رئیس صنعت ،معدن و تجارت ،غلامپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی ، بناوند معاون صنایع دستی هرمزگان و کارشناسان مربوطه جلسه ای در فرمانداری شهرستان میناب در خصوص راه اندازی شهرک صنعتی تخصصی صنایع دستی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعی استان هرمزگان ؛ابوذر نخعی فرماندار ویژه شهرستان میناب با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان میناب در حوزه صنایع دستی افزود :یکی از صنایع بومی در منطقه ،صنایع دستی است که می تواند بعنوان یکی از اقلام صادراتی نقش مهمی در اقتصاد کشور داشته باشد و لازمه آن تولید انبوه علمی با تلفیق هنری ،سنتی و مدرن است.

وی ابراز داشت :به روز کردن صنایع دستی می بایست مورد توجه قرار گیرد و بکارگیری افرادی که در این زمینه تحصیلات دانشگاهی دارند جهت مدرن کردن صنایع دستی مؤثر است .

ایشان با بیان اینکه هم اکنون 7 هزار نفر فعال صنایع دستی در 15 رشته در شهرستان میناب در زمینه سفالگری و صنایع وابسته به درخت نخل در شهرستان شناسایی شده اند  تأکید کرد :در کنار فضا سازی برای حضور صنعتگران صنایع دستی باید امنیتی فراهم گردد که صنعتگر با خیال راحت وارد این عرصه شود و مهمتر از هر چیز بازار این صنایع است که باید مورد بررسی و تأمین گردد.

بهمن غلامپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان نیز با اعلام آمادگی از پذیرش صنعتگران صنایع دستی ابراز داشت :تمام مقدمات کار در کنار اخذ مصوبه فراهم شده و آماده واگذاری زمین با شرایط مناسب به متقاضیان طرح های صنایع دستی استان هستیم

 

   1396/2/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share