بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی دو اصله نهال غرس کرد

 

 همزمان با هفته منابع طبیعی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در شهرک صنعتی سبزوار2، دو اصله نهال را غرس کرد.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی و در حاشیه بازدید از این شهرک صنعتی اظهار کرد: کاشت درخت در راستای توسعه و ایجاد فضای مطلوب و با نشاط برای صنعتگران در شهرکها و نواحی صنعتی ضروری است زیرا هم موجب توسعه پایدار و بهبود شرایط محیط زیست می شود و هم نشاط و شادابی را دو چندان می کند وباعث افزایش سطح بهره وری صنعتگران می شود.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با تأکید بر گسترش نهال کاری در شهرکهای صنعتی، اظهار داشت: باید نگاه تمام مدیران شهرکهای صنعتی در کشور توسعه پایدار وبهبود محیط زیست باشد و اهمیت ویژه ای به گسترش فضای سبز داشته باشند.

مهندس یزدانی عنوان کرد: با اینکه مبانی ورودی و بلوار های ایجاد شده در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به صورت زیبایی فضا سازی شده ولی باید تلاش دوچندان در زمینه نگهداری و توسعه آن صورت میگیرد

وی بیان داشت: توجه به شرایط خشکسالی و کمبود بارندگی چندسال اخیر با تجهیز فضاهای سبز شهرکهای صنعتی به آبیاری تحت فشار و قطره ای استفاده مجدد از پساب تصفیه خانه ها و همچنین استفاده از گونه های گیاهی مقاوم و مناسب نسبت به توسعه فضای سبز در شهرکها و نواحی صنعتی کشور باید همچنان در دستور شهرکهای صنعتی کشور باشد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطرنشان کرد: درحفظ و نگهداری درختان و فضای سبزهمه وظیفه داریم تا بادقت از آن حراست کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اظهار داشت: تاکنون در داخل شهرکها و نواحی صنعتی کاشت 15 میلیون و 800 هزاردرخت و درختچه های دائمی بالغ بر 12 هزار کیلومتر شبکه آبیاری قطره ای اجرا و در حال بهره برداری و میزان 7هزار و 500 هکتار فضای سبز در داخل شهرکها و نواحی صنعتی ایجاد شده است.

   1395/12/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share