اخبار > بیانیه سالروز چهاردهم و پانزدهم خردادماه شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بیانیه

بیانیه سالروز چهاردهم و پانزدهم خردادماه شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان

14 و 15 خرداد در تقویم ایران اسلامی،یادآور دو واقعه مهم در تاریخ معاصر کشور عزیزمان است.دو واقعه ای که وقوع آنها با نام معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)رقم خورده است.او که با پایه گذاری سیاست بر اساس مبنای دینی،جهان را دگرگون و کاخ نظام های استبدادی و جهانخواران را متزلزل کرد و تئوری های جهان معاصر را دگرگون ساخت.

14 و 15 خرداد در تقویم ایران اسلامی،یادآور دو واقعه مهم در تاریخ معاصر کشور عزیزمان است.دو واقعه ای که وقوع آنها با نام معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت  امام خمینی(ره)رقم خورده است.او که با پایه گذاری سیاست بر اساس مبنای دینی،جهان را دگرگون و کاخ نظام های استبدادی و جهانخواران را متزلزل              کرد و تئوری های جهان معاصر را دگرگون ساخت.

آری! 14 خرداد؛ یادآور فراغِ اسطوره ای است که با رحلت و عروج ملکوتی خویش،قلب های مظلومان و آزادیخواهان جهان را مالامال از غم و اندوه کرد.

و شگفتا! سالروز رحلت ملکوتی آن سلاله  رسول گرامی اسلام(ص) با قیام خونین 15 خرداد سال 1342 مصادف شده است.قیام خونینی که با سخنان آن پیر خُمین، سر آغاز نهضت اسلامی و آشکار شدن چهره منافقانه و خائنانه رژیم تا بُن دندان مسلّح طاغوت زمان شد. نهضتی که سرانجام با مجاهدت های         فرزندان، شاگردان و عاشقان پیر جماران در 22بهمن ماه 1357 به پیروزی نهایی رسید و معادلات سیاسی نظام های استکباری شرق و غرب جهان را متزلزل و دگرگون و بلکه اسلام ناب محمّدی(ص)را پس از چهارده قرن از مسیر تحریف و مهجوریت خارج کرد.         

اماما ! با تو عهد و پیمان می بندیم تا جان در بدن داریم از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی حفظ، حراست و پاسداری کرده و از رهنمودها و فرامین یار و یاور محبوبتان، مقام عظمای ولایت حضرت    آیت الله خامنه ای(حفظه الله تعالی)پیروی کنیم.

رهبرا ! در سالی که از سوی شما فرزانه ارجمند "سال جهش تولید" نامگذاری شده است، بر اساس منویّات و دستورات حکیمانه معظم له،از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی جهت رونق اقتصادی،خودکفایی،استقلال اقتصادی ،خودباوری و نیل به شعار سال و در جبهه اقتصادی با تمام توان از هیچ کوششی فروگزار نمی کنیم.

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان

تاريخ: 1399/03/13  | ساعت: ٠٨:٢٥ | شناسه: ١٠٤١٦ | تعداد نمايش: 12

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج