• 1402/06/20 - 13:02
  • - تعداد بازدید: 219
  • - تعداد بازدیدکننده: 202
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zhgc
تداوم همگرایی با تشکل‌های بخش خصوصی برای توسعه صنایع کوچک مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی؛

برگزاری کمیسیون پایش محیط کسب و کار خانه صمت ایران به میزبانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی

نشست کمیسیون پایش محیط کسب و کار خانه صمت با حضور نمایندگان خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و به میزبانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، "طهمورث لاهوتی"معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در خصوص این نشست ضمن تاکید بر تقویت ارتباط تشکل های بخش خصوصی با سازمان، افزود: پیرو تفاهم نامه همکاری منعقده میان سازمان و خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، موضوعات و مشکلات مربوط به دریافت پایان کار، سند رسمی زمین،  جرایم و همکاری‌های دوجانبه در زمینه آموزش تخصصی شاغلین واحدهای صنعتی، خدمات مشاوره ای به واحدهای صنعتی و برگزاری نمایشگاه ها و استفاده از ظرفیت‌های خانه صمت به منظور توسعه صنایع کوچک مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست ضمن بررسی موضوعات مطرح شده، راهکارهای رفع مشکلات موجود تشریح و مقرر شد با برگزاری جلسات مستمر و منظم میان خانه های صمت استان ها با شرکت شهرکهای صنعتی استان ها، نسبت به رفع مشکلات صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مربوطه و اجرای دقیق و کاربردی مفاد تفاهم نامه فی مابین اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین مقرر شد از ظرفیت و کمکهای خانه صمت ایران به منظور تقویت مفاد قانونی برنامه 5 ساله توسعه هفتم در جهت کمک به توسعه صنایع کوچک و متوسط و تسهیل امور آنها استفاده شود.

شایان ذکر است که چهارمین جلسه کمیسیون پایش محیط کسب و کار، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران روز چهارشنبه 9 شهریور 1402 برگزار شد. در این جلسه مقرر شده بود تا کلیه اعضای این کمیسیون و اعضای خانه‌های صمت کشور نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مشکلات و چالش‌های موجود در شهرک‌های صنعتی جمع بندی و اهم موضوعات و مشکلات احصاء شده را در نشستی به مسئولان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت پیگیری‌های لازم ارائه دهند که نشست امروز در این راستا برگزار شد.

 

 

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,آخرین اخبار
  • کد خبر : 22646
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

ارتباط با ما

آدرس:تهران، بزرگراه کردستان، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک ۱۰

تلفن:9-88770921 (021)

کد پستی سازمان: 1994768351

دورنگار:88770800 (021)

پست الکترونیکی:info@isipo.ir

آمار بازدید

کاربران آنلاین:4

بازدید امروز:3221

بازدید این صفحه:183

بازدید کل:1781

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نشانگر موس:

تغییر نشانگر موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: