• 1402/06/27 - 07:41
  • - تعداد بازدید: 183
  • - تعداد بازدیدکننده: 165
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZXgc
در تداوم همگرایی با تشکل‌های بخش خصوصی صورت گرفت:

برگزاری نشست اعضای فدراسیون مدیریت و مشاوران کسب و کار با سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

اعضای فدراسیون مدیریت و مشاوران کسب و کار ایران و تشکل های زیرمجموعه با سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، "فرشاد مقیمی" در این جلسه که به درخواست فدراسیون مدیریت و مشاوران کسب و کار ایران در محل سالن جلسات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد،  با جمعی از اعضا و تشکل های زیرمجموعه به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

"محمود اولیائی" رئیس هیأت مدیره فدراسیون مذکور ضمن معرفی توانمندی‌های این فدراسیون و تشکل های زیرمجموعه نسبت به ارائه خدمات قابل ارائه توسط این فدراسیون به صنایع کوچک و متوسط اعلام آمادگی کرد.

همچنین در این جلسه هر یک از اعضاء به معرفی و بیان دیدگاه های خود در خصوص قابلیت‌های همکاری پرداختند.

"طهمورث لاهوتی اشکوری" معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز به بیان اهداف و برنامه های سازمان به ویژه در حوزه خدمات توسعه کسب و کار پرداخت. 

"فرشاد مقیمی" سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن ابراز علاقمندی نسبت به استمرار جلسات با فدراسیون و اعضای آن به موضوعاتی از قبیل حمایت‌های سازمان از صنایع کوچک اشاره کرد و از فدراسیون خواست تا در این زمینه ها اعلام نظر کند. 

«فدراسیون مدیریت و مشاوران کسب‌وکار ایران‌» یکی از چهارده فرا‌تشکل بخش‌خصوصی کشور است. هدف از تشکیل این فدراسیون هم‌افزایی بین تشکل‌های حوزه ارائه خدمات در زمینه‌های فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری، منابع انسانی، مشاوره مدیریت، حسابداری و حسابرسی، ریسک، سیستم‌ها و روش‌ها، تضمین کیفیت، تعالی سازمانی، حاکمیت شرکتی، بهره‌وری، بازرگانی و بازاریابی و... به‌منظور توسعه توانمندی‌های علمی و عملیاتی بخش‌خصوصی و کمک به بهبود فضای کسب‌وکار کشور است. 

  • گروه خبری : اسلایدر خبری,آخرین اخبار
  • کد خبر : 22684
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

ارتباط با ما

آدرس:تهران، بزرگراه کردستان، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک ۱۰

تلفن:9-88770921 (021)

کد پستی سازمان: 1994768351

دورنگار:88770800 (021)

پست الکترونیکی:info@isipo.ir

آمار بازدید

کاربران آنلاین:5

بازدید امروز:3514

بازدید این صفحه:110

بازدید کل:1609

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نشانگر موس:

تغییر نشانگر موس:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

رنگ سوم: