اخبار > بازديد استاندار قزوين از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي حيدريه
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد استاندار قزوين از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي حيدريه

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

 

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، بازدید مدیران ارشد استان قزوین از واحدهای صنعتی به صورت مستمر و به منظور رفع موانع تولید، ایجاد رونق اقتصادی و تحقق شعار جهش تولید انجام می‌شود.

استاندار قزوین در بازدید ازشرکت قادر صنعت زاگرس تولید کننده ماشین آلات جدا کننده مواد معدنی و بسته بندی در شهرک صنعتی حیدریه گفت: اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید، حمایت از تولید داخلی است.

هدایت الله جمالی پور افزود : براساس مصوبه کارگروه ستاد تسهیل تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی استان که در چندین سال گذشته دارای مشکل بودند مشکلات آن‌ها در حال بررسی است تا بتوانیم راهکارهای لازم برای رونق آن‌ها پیدا کنیم.

وی اظهار داشت : بازدیداز واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و مواردی که در بازدیدها توسط مدیران واحدهای تولیدی بیان می شود به جد پیگیری و برای حل آن تلاش می شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.

استاندار قزوین همچنین از شرکت هوا سلولز تولید کننده انواع پد سلولزی با اشتغال 35 نفر و سرمايه گذاري 170 ميليارد ريلا و شرکت شمش ریزان البرز تولید کننده انواع شمش فولادی با اشتغال 165 با سرمايه گذاري 620 ميليارد ريال و همچنین شرکت صنايع غذايي كوروش توليد كننده انواع روغن خوراکی با برند اویلا و فامیلا با اشتغال 269 نفر و سرمايه گذاري 13 هزار ميليارد ريالي و شش ميليون دلار ارزي بازديد كردند.

در این بازدیدها مدیران واحدهای توليدي با ارائه گزارشی از وضعیت تولیدی خود وبا بیان برخی مشکلات از جمله تسهیلات بانکی، سرمایه در گردش، تامین آب، خدمات زیربنایی در شهرک صنعتی حیدریه خواستار مساعدت استاندار قزوین شدند.

در اين بازديد فرماندار تاكستان، رئيس سازمان صمت، مدير كل حفاظت محيط زيست و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين استاندار را همراهي مي كردند.

تاريخ: 1399/10/25  | ساعت: ٠٧:٤١ | شناسه: ١٢٨٠٦ | تعداد نمايش: 36

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج