اخبار > طرح توسعه 1000 هکتاری شهرک‌های صنعتی قزوین
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

طرح توسعه 1000 هکتاری شهرک‌های صنعتی قزوین

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: طرح توسعه 1000 هکتاری شهرک‌های صنعتی تقاضا محور با هدف تحقق شعار امسال و رونق سرمایه‌گذاری , و اشتغال پايدار جوانان در استان قزوین اجرایی می‌شود.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: طرح توسعه 1000هکتاری شهرک‌های صنعتی تقاضا محور با هدف تحقق شعار امسال و رونق سرمایه‌گذاری,  و اشتغال پايدار جواناندر استان قزوین اجرایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور" در بازديد از طرح توسعه شرقي شهرك صنعتي حيدريه شهرستان تاكستان اظهار داشت: با توجه به استقبال بی‌سابقه سرمایه‌ گذاران از شهرک های صنعتی تقاضا محور قزوین، در سال جاری با حمايت استاندار و سازمان صنايع كوچك 1000هکتار به شهرک هاي صنعتی کاسپین یک و کاسیین۲ ( آبیک )، ليا، در شهرستان قزوين و حيدريه در شهرستان تاكستان افزوده می شود و با آماده سازی و اجرای زیرساخت ها آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است.

وي با اشاره به آمارجذب تعداد سرمايه گذارانیادآور شد: از ابتداي سالجاري تاكنون با  86متقاضی سرمایه گذار به میزان 51هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی  قرارداد منعقد شد که میزان سرمایه گذاری این طرح های صنعتی هشت هزار میلیارد ریال  خواهد بود و با راه اندازی این واحدهای صنعتی زمینه اشتغال يك هزار863 نفر از جوانان جوياي كار استان، فراهم خواهد شد.

خانپور همچنین توسعه و تکمیل زیرساخت ها و پروژه های زیربنایی در شهر کها و نواحی صنعتی را از اولویت های دیگر امسال شرکت شهرک های صنعتی قزوین عنوان کرد و اظهار داشت: در سال جاری بیش از ۵۰پروژه عمرانی و زیربنایی با سرمایه گذاری 1000میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه اجرایی می شود.

وی خاطرنشان کرد: در سال "جهش تولید" توسعه شهرکهای صنعتی تقاضا محور موجود، ساماندهی زیرساختها، جذب حداکثری سرمایه گذار داخلی و خارجی داراي اهليت و سوابق  درخشان و حفظ وضع موجود صنایع کوچک فعال از اولویت های کاری مهم ماست.

تاريخ: 1399/06/26  | ساعت: ٠٩:٠٣ | شناسه: ١١٧٨٥ | تعداد نمايش: 76

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج