اخبار > چهار واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری خارجی در قزوین در دست احداث است
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

چهار واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری خارجی در قزوین در دست احداث است

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: چهار واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری خارجی سرمایه‌گذارانی از سه کشور در شهرک‌های صنعتی استان قزوین در دست اجرا و احداث است

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: چهار واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری خارجی سرمایه‌گذارانی از سه کشور در شهرک‌های صنعتی استان قزوین در دست اجرا و احداث است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور "  با اعلام این خبر اظهار داشت: با تکمیل و بهره برداری از این طرح ها برای ۶۴۰ نفر در شهرک های صنعتی استان قزوین به طور مستقیم اشتغالزایی می شود.

وي  افزود: سرمایه گذاران این طرح های تولیدی از کشورهای همسایه و همچنین یک کشور اروپایی هستند.

این مسوول گفت: این طرح های تولیدی پس از بهره برداری در زمینه تولید محصولات فلزی، شیمیایی و سلولزی فعالیت خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین با اشاره به جذب ۱۹ سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی این استان، یادآور شد: ۱۵ واحد تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک های صنعتی استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند و همچنین چهار طرح نیز در دست اجراست.

وی یادآور شد: اشتغالزایی واحدهای بهره بردار خارجی مستقر در شهرک های صنعتی استان قزوین هزار و ۴۰۰ نفر بوده است.

خانپور با بیان اینکه رشد جذب سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی قزوین طی سال های اخیر حاکی از اشتیاق سرمایه گذاران برای فعالیت در عرصه های تولیدی است،افزود: با وجود تحریم های ظالمانه دشمن علیه کشور، طی سال های اخیر طرح های بزرگ خارجی صنعتی در استان قزوین به ثمر نشسته و به بهره برداری رسیده است.

تاريخ: 1399/06/18  | ساعت: ١٨:٠٧ | شناسه: ١١٧٠٨ | تعداد نمايش: 122

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج