سازوكارهاي بهبود بهره‌وري و صرفه جويي در مصرف آب در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

فتحعلي محمدزاده با توجه به محدوديت‌هاي موجود در زمينه تأمين آب مورد نياز واحدهاي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي و ضرورت اعمال مديريت در اين بخش در جهت ارتقاء بهره‌وري، الزامات مربوطه را براي اجرا به شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌ها ابلاغ كرد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین مقدمات صدور مجوز شهرک صنعتی خصوصی چرم سازی مهیا شده است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: امکان صدور مجوز شهرک صنعتی خصوصی چرمسازی در سال آینده برای برخورداری از مشوق های دولتی مهیا می شود.


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: نيمي از صادرات كشور توسط واحدهاي صنعتي مستقر در شهركها صورت مي گيرد

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می گوید؛ بیش از 50 درصد از صادرات غیر نفتی کشور متعلق به صنایع کوچک مستقر در شهرکها و نوایح صنعتی است.


مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: شهرک صنعتی کاسپین، از مناطق استراتژیک و مهم کشور است

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می گوید؛ شهرک صنعتی کاسپین یکی از مناطق مهم سرمایه گذاران داخلی و خارجی در اجرای پروژه های صنعتی کشور محسوب می شود.


اقتصاد مقاومتي با احياء مسئولیت اجتماعی بنگاه‌هاي اقتصادي و توانمند سازي جوامع محلي محقق مي‌شود

علی رسولیان شامگاه شنبه در نشست فعالان اقتصادی استان قزوين با وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: احیاء مسئولیت‌های اجتماعی که از مطالبات مردم و مجلس است، در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و باور داریم به‌جای این‌که بنگاه‌های اقتصادی دنبال ساخت جاده و مدرسه و کار عمرانی باشند، بهتر است به دنبال توانمند کردن مردم نیازمند باشند و برای مناطق محروم اشتغال ایجاد کنند.


جدید

اطلاعيه: راه اندازي سامانه eservice.isipo.ir

سامانه eservice.isipo.ir متقاضيان سرمايه گذاري درخواست كننده اراضي در شهركها و ....