1700 هكتار از اراضي شهركهاي صنعتي قزوين داراي سند تفكيكي

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوين گفت: سند تفکیکی 1700 هکتار از زمین های شهرکها و نواحی صنعتی استان قزوين آماده و قابل واگذاري به واحدهاي بهره بردار مي باشد.


با حضور استاندار قزوين بهره برداري از دو واحد صنعتي در شهرك صنعتي كاسپين

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر ۲ واحد صنعتی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در شهرك صنعتي كاسپين به بهره برداری رسید.


بهره‌برداري از بيش از 340 طرح و 400 پروژه عمراني با سرمايه ‌گذاري بالغ بر 286 هزار ميليارد ريال در شهرك‌ها و نواحي صنعتي كشور

در آستانه چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، 340 طرح با سرمايه‌ گذاري بالغ بر 278 هزار و 12 ميليارد ريال و ميزان اشتغالزايي 18 هزار و 500 نفر تا پايان سال جهش توليد در 371 شهرك و ناحيه صنعتي كشور آماده افتتاح و بهره ‌برداري است.


ارایه ۸۹۰ خدمت از سوی مرکز کسب و کار در قزوین به‌ صنایع کوچک

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: از ابتدای راه‌اندازی مرکز فناوری و کسب و کار ، ۸۹۰ خدمت مشاوره ای و تخصصی در قالب عقد قرارداد با واحدهای تولیدی به صنایع کوچک و متوسط این استان ارایه شده است.


800 میلیارد ریال برای زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی قزوین هزینه شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار از ابتدای امسال تاکنون برای توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد بستر مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هزینه شده است.


جدید

اطلاعيه: راه اندازي سامانه eservice.isipo.ir

سامانه eservice.isipo.ir متقاضيان سرمايه گذاري درخواست كننده اراضي در شهركها و ....