×
SME نیوز

پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران (SME نیوز)


صفحه اصلي
درباره ما
خانه
همه عناوين
اخبار ملي
اخبار استاني
چند رسانه‌ای
تماس با ما
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوين

رضا رحيمي روز پنج‌ شنبه در ابتدای سفر به قزوین، با حضور در دفتر مركزي شرکت شهرك‌هاي صنعتي اين استان، ضمن دیدار و گفت‌وگو با کارکنان، در نشست مشترك با مدیرعامل و معاونان، به بررسی مهمترين مسائل و مشکلات پيش روي اين شرکت پرداخت.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفر به قزوين از تعدادی از شهرک‌ها و نواحی صنعتی و واحدهای تولیدی اين استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، رضا رحيمي روز پنج‌ شنبه در ابتدای سفر به قزوین، با حضور در دفتر مركزي شرکت شهرك‌هاي صنعتي اين استان، ضمن دیدار و گفت‌وگو با کارکنان، در نشست مشترك با مدیرعامل و معاونان، به بررسی مهمترين مسائل و مشکلات پيش روي اين شرکت پرداخت.

وي در ادامه از ساختمان اداری جدید شرکت شهرك‌هاي صنعتي قزوين كه در مراحل پایانی ساخت و ساز قرار داشته و تا کمتر از یک ماه دیگر به بهره برداری مي‌رسد، بازدید كرد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنایع  کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران سپس با حضور در شهرک صنعتی حیدریه شهرستان تاکستان از طرح توسعه ۷۰۰ هکتاری این شهرک و خط تولید كارخانجات "صنایع غذایی کوروش" و "فولاد سازان پرشین سبلان" مستقر در این شهرک صنعتي بازدید کرد.

شركت صنایع غذایی کوروش تولید کننده انواع روغن‌های خوراکی با برندهای فامیلا، اویلا و کیمبال با اشتغال ۳۵۰ نفر است که بیش از ۳۰ درصد نیاز بازار داخلی را تأمین می‌کند.

شركت فولاد سازان پرشین سبلان نيز تولید کننده شمش فولاد و ماشین سازی با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۱۰ نفر از واحدهای فعال این شهرک می باشد

رحيمي در ادامه از خط تولید شرکت "شیشه نفیس" مستقر در مجتمع صنعتی شامی شاپ شهرستان تاکستان كه تولید کننده انواع شیشه‌های مواد غذایی با اشتغال ۳۵۰ نفر و سرمایه گذاری ۱۶ هزار میلیارد ریال است بازدید کرد.

محصولات توليدي اين شركت در حال حاضر ۴۰ درصد نیاز بازار داخلی کشور را تأمین کرده و به کشور عراق هم صادر می‌شود.

ديدار با استاندار قزوین و بررسي مهمترين مسائل شهرک‌ها و نواحی صنعتی اين استان، از جمله افزایش بودجه کمک‌های فنی و اعتباری و طرح‌های تملک دارایی سرمایه‌ای براي اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی، همچنين توجه ویژه به طرح توسعه شهرک‌هاي صنعتی حیدریه و کاسپین 1 و 2 پايان بخش سفر معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنایع  کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان قزوين بود.

در این دیدار مرتضي شهیدزاده رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، معاونان هماهنگي امور اقتصادی و سیاسی و امنیتی استانداري و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین نیز حضور داشتند.

© گزارش تصويري

تاريخ: 1400/03/22  | ساعت: ٠٩:٠٠ | شناسه: ١٤٣٠٥ | تعداد نمايش: 654


خروج
آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 4

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 294941

  • بازديدکنندگان امروز : 1940

  • کل بازديدکنندگان : 17318455


shoaresal-1400-2-min.jpg

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان عطار، خیابان نیروی انتظامی، پلاک 10

پست الكترونيك: info@isipo.ir

کد پستی: 1994768351

تلفن: 88770854-021

فکس: 88774035-021

SME نیوز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران می‌باشد