اخبار > مشکلات آب مورد نیاز صنایع برطرف می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

استاندار اردبیل:

مشکلات آب مورد نیاز صنایع برطرف می‌شود

استاندار اردبیل گفت: کلیه مشکلات آب مورد نیاز صنعت اردبیل مرتفع می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، اکبر بهنام‌جو در جلسه بررسی وضعیت و مسائل آب صنایع اظهار داشت: با احتساب آب تصفیه خانه‌های فاضلاب اردبیل و شهرک صنعتی اردبیل(2) کلیه مشکلات آب مورد نیاز صنایع مرکز اردبیل مرتفع می‌شود.

وی با بیان اینکه تامین آب صنایع و واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی با توجه به محدودیت منابع آبی از برنامه‌های اصلی مسئولان است، گفت: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان استانی است که تلاش می‌شود تمام جوانب در رابطه با تامین آب و طرح جامع آب منطقه مورد بررسی قرار گیرد و  ایجاد امکانات لازم به نحو احسن تحقق یابد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه  وضعیت آب صنعتی استان تا افق 25 ساله ارزیابی شد، بیان کرد: ایجاد زیرساخت برای توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی به منظور ایجاد اشتغال جدید انجام می‌شود و در آینده نیز با توسعه تصفیه خانه‌های شهرک صنعتی اردبیل(2) و شهر اردبیل به تناسب رشد صنعت و جمعیت، بخشی از آب مورد نیاز منطقه تامین می‌شود.

بهنام‌جو تصریح کرد: در سال جهش تولید اقدامات زیادی در بخش صنعت به واسطه بخش خصوصی انجام شده است که همه باید تلاش کنند تا با استقرار  و بهره‌برداری از واحدهای تولیدی در این منطقه شاهد جهش تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان استان باشیم.

وی افزود:  امیدواریم تا با هماهنگی و همبستگی که در میان مسئولان استانی وجود دارد بتوانیم مشکلات، تنگنا‌ها و کمبود‌های بخش صنعت استان بویژه در شهرک‌های صنعتی را مرتفع و به رونق و توسعه در این بخش کمک کنیم.

تاريخ: 1399/09/13  | ساعت: ١٧:٥٤ | شناسه: ١٢٤٢١ | تعداد نمايش: 10

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج