اخبار > دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی ‌در ‌اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند‌
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جریان بازدید از شهرک صنعتی گرمی:

دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی ‌در ‌اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند‌

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند که در این خصوص ضرورت دارد در مناطق محروم بیش از پیش امور را تسهیل کنیم.

به گزارش گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل،ناصر عتباتی در جریان بازدید از شهرک صنعتی گرمی که با همراهی جمعی از مدیران استانی و شهرستانی بود اظهار داشت: اهمیت به تسهیل‌سازی سرمایه‌گذاری با هدف توسعه اقتصادی استان یک اولویت اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه در مناطق محروم استان توجه به این باید به صورت ویژه مورد توجه واقع شود.

وی با اشاره به این که جذب سرمایه‌گذار و ایجاد جذابیت در شهرک‌های صنعتی برای آنان جزو اولویت‌های اساسی است افزود: در این زمینه با هدف کاهش بیکاری و معضلات مربوطه درصدد هستیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: دستگاه قضائی استان نیز به همین منظور از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی به ویژه در مناطق کم‌برخوردار استان همکاری‌های همه‌جانبه‌ای دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

عتباتی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای کمک به توسعه بدنه اقتصاد و رفع معضل بیکاری باید به صورت اولویت‌بندی و با برنامه‌ریزی‌های اساسی باشد و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما تمرکز بر تحقق اهداف مورد نظر است که باید محقق شود.

وی ادامه داد: در این زمینه از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و به خصوص بخش خصوصی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم بر این اساس توسعه استانی را در بخش اقتصاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی شاهد باشیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

بازدید که از کارخانه های شیرآلات آویسا، شیرآلات غیاثی، شیرآلات بارش هر زمان و مغان پارس کیمیا از جمله بازدیدهای رئیس کل دادگستری استان اردبیل از شهرک صنعتی گرمی بود.

تاريخ: 1399/09/11  | ساعت: ١٠:١٩ | شناسه: ١٢٤١٧ | تعداد نمايش: 16

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج