اخبار > انعقاد قرارداد با 27سرمايه گذار در شهرک صنعتی فسا/فراهم شدن ظرفيت ايجاد اشتغال براي 1130نفر در اين شهرك صنعتي
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در جلسه رفع موانع توليد در شهرك صنعتي فسا خبرداد:

انعقاد قرارداد با 27سرمايه گذار در شهرک صنعتی فسا/فراهم شدن ظرفيت ايجاد اشتغال براي 1130نفر در اين شهرك صنعتي

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از فراهم بودن زيرساخت جهت جذب سرمايه گذار در شهرک صنعتی فسا خبر دادو گفت:دراين شهرك صنعتي ظرفيت استقرار230واحد توليدي صنعتي با پيش بيني ايجاد اشتغال براي 1130نفر فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از فراهم بودن زيرساخت جهت جذب سرمايه گذار در شهرک صنعتی فسا خبر دادو گفت:دراين شهرك صنعتي ظرفيت استقرار230واحد توليدي صنعتي با پيش بيني ايجاد اشتغال براي 1130نفر فراهم شده است.

به گزارش روابط ‌عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه رفع موانع توليد در شهرك صنعتي  فسا اظهار داشت: در راستای تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاران برای ایجاد اشتغال و توسعه صنعتی در شهرستان فسا از سرمايه گذاران حمايت و حق انتفاي زمين بصورت 20درصد نقد با اقساط 36ماهه اخذ مي گردد.

فتوحی با اشاره به اینکه تأمین آب مهم‌ترین مشکل در این شهرک صنعتی است، تصریح کرد: باید با تعامل با دستگاه‌های مربوط نسبت به رفع این مشکل اقدام کنیم و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهد داد.

مدير عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصريح كرد:در اين زمينه آماده همكاري با بخش خصوصي براي انتقال آب به اين شهرك صنعتي هستيم در اين زمينه از بخش خصوصي حمايت مي كنيم.

وي همچنين از آمادگي اين شركت براي حفر يك حلقه چاه آب جديد در اين شهرك صنعتي خبردادوگفت:درصورت صدور مجوز ،حفرچاه آب جديد نيز در دستوركار قراردارد.

این مقام مسؤول مطرح کرد:تاكنون در شهرک صنعتی فسا با بیش از 100 هکتار مساحت 27قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان منعقد كه از اين تعداد 15واحد صنعتي و توليدي با اشتغال 310نفر پروانه بهره برداري دريافت كرده اند.

فتوحی بیان کرد: با توجه به وجود این ظرفیت‌ها در شهرک صنعتی فسا برای جذب سرمایه‌گذار امیدواریم با اختصاص حداکثری مشوق‌ها، شهرک صنعتی فسا به شهرکی تقاضامحور در استان فارس تبدیل شود.

فرماندارويژه شهرستان  فسا نيز در اين جلسه برحمايت از سرمايه گذاران تاكيدكردو گفت:همه دستگاه هاي اجرايي شهرستان موظف به حمايت از سرمايه گذاران هستند و در اين زمينه امنيت سرمايه گذار در اين شهرستان تامين مي شود.

حسين آرگيوبا بيان اينكه چندسرمايه گذار جديد براي ايجاد واحد هاي توليدي و صنعتي در اين شهرك صنعتي اعلام آمادگي كرده اند، گفت:در اين زمينه با تعامل و همكاري با ساير دستگاه ها تدابيري درنظرگرفته خواهد شد تا با رفع اين مشكل شاهد انعقاد قراردادهاي جديد سرمايه گذاري باشيم .

وي با اشاره به اهتمام دستگاه هاي اجرايي شهرستان براي جذب و حمايت از سرمايه گذاران افزود: اميدواريم با رفع مشكل آب شاهد شتاب درجذب سرمايه گذاران باشيم.

وي همچنين خواستار همكاري دانشگاه علوم پزشكي در زمينه پاسخ مناسب به استعلام جانمايي واحد ها در زون مربوط به مواد غذايي و بهداشتي شد و گفت:نياز است براي جذب سرمايه گذار همه دستگاه ها همكاري لازم را انجام دهند.

 

تاريخ: 1399/09/11  | ساعت: ١٠:٢١ | شناسه: ١٢٤١٣ | تعداد نمايش: 26

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج