اخبار > بازديد فرمانده سپاه ناحيه ساری از شهرک صنعتی مصطفی خمينی
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازديد فرمانده سپاه ناحيه ساری از شهرک صنعتی مصطفی خمينی

بمناسبت هفته بسيج و در سال جهش توليد و در راستای رفع موانع توليد، سرهنگ سيد ابراهيم شريفی فرمانده سپاه ناحيه ساری و اعضاء بسيج مهندسی صنعت، از واحدهای توليدی شهرک صنعتی مصطفی خمينی بازديد کردند.

بمناسبت هفته بسیج و در سال جهش تولید و در راستای رفع موانع تولید، سرهنگ سيد ابراهیم شریفی فرمانده سپاه ناحیه ساری و اعضاء بسیج مهندسی صنعت، از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی مصطفی خمینی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، سرهنگ شریفی در این بازدید گفت: فرهنگ بسیجی، نماد رفتارهای نیروهای بسیجی برای حفظ ارزش‌های اسلامی و دینی است.

فرمانده سپاه ناحیه ساری با اشاره به اینکه تولید، نقش مهم در اقتصاد و توسعه کشور دارد اظهار داشت: مجموعه های بسیجي مهندسی صنعت و کارگری با برخورداری از ظرفیت‌های عظیم بسیجیان می‌توانند ضمن ارتقاء قابلیت‌های کارگران بعنوان حلقه ارتباط ميان قشر كارگر و مدیران واحدهای تولیدی، بهره وري را به اوج رسانده و تولید را رونق ببخشند.

سرهنگ سيد ابراهيم شریفی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و بسیج در واحدهای تولیدی و صنعتی باعث پیشرفت در اجرای برنامه ها و تولیدات خواهد شد.

وی تصريح كرد: روحیه بسیجی و تلاشگری مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی برای حمایت از اقتصاد و عدم وابستگی به خارج و خودکفایی، نقش مهم و کلیدی در رشد تولید و صنعت دارد.

فرمانده سپاه ناحيه ساري خاطرنشان كرد: بسيج در عرصه هاي سازندگي، خدمات رساني و محروميت زدايي در بعد از جنگ، فعاليت گسترده اي داشته است و امروز هم بر اين باور است كه تفكر بسيجي و تلاشها و رشادتهاي بسيجيان عامل موفقيت و تداوم انقلاب اسلامي و موتور محرك توسعه و پيشرفت كشور بوده و خواهد بود.

تاريخ: 1399/09/11  | ساعت: ٠٨:٣٤ | شناسه: ١٢٤١١ | تعداد نمايش: 59

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج