چاپ        ارسال به دوست

بررسي مشكلات صنعتگران استان كردستان با حضورمعاون وزير ومديرعامل سازمان صنايع كوچك

معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت گفت : تلاش ما اين است که تا سه سال آينده سرانه صنعت کردستان را به ميانگين کشوري برسانيم.
 
به گزارش روابط عمومي ، صادق نجفي در جلسه شوراي گفت وگوي بخش خصوصي با دولت که با حضور استاندار و فعالان بخش خصوصی برگزار شد ، ضمن بررسی مشکلات صنعتگران این استان واتخاذ تصمیمات لازم جهت رفع چالش ها و دغدغه های صنعتگران اظهار داشت : تلاش ما اين است که تا سه سال آينده بتوانيم سرانه صنعت اين استان را به ميانگين کشوري برسانيم چراکه کردستان پتانسيل و ظرفيت هاي لازم را دارد.
وي با بيان اينکه تصميمات اميدوارانه اي در حوزه صنعت و کارگروه اقتصاد مقاومتي استان گرفته شده است ، گفت : اميدواريم مديران و مسئولان استان کردستان در راستاي رسيدن به اهداف مورد نظر ما را همکاري کنند .
معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت با بيان اينکه در سطح کشوري هم از برنامه ها وطرح هاي مديران استاني حمايت مي کنيم ، تصريح کرد : اکنون زمان کار و فعاليت است و هرکسي که تمايل به همکاري ندارد ، مي تواند عرصه مديريت را ترک کند.
وي با بيان اينکه بايد همه ما باهم در اين برهه و شرايط ، در برابر جنگ اقتصادي رواني دشمنان لباس رزم و انديشه را با اراده جهادي واستراتژي مستحکم به تن کنيم و در اين راستا گام برداريم ، افزود : با وجود اينکه حدود 99 درصد از توليدات استان جزو صنايع کوچک قلمداد مي شوند اما متاسفانه وضعيت کارگاه ها و شهرک هاي صنعتي استان کردستان مناسب نيست.
گفتنی است در این نشست مسولان از نزدیک در جریان مشکلات وموانع پیش روی تولید قرار گرفتند و راهکارهای لازم جهت رفع دغدغه های صنعتگران ارایه شد.هچنین مقررشد موضوعاتی نظیر مشکلات بیمه ،مالیات و. .. که در حیطه اختیارات سایر دستگاه های اجرایی است،توسط سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران مورد پیگیری قرار گیرد.


٠٦:٤٣ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: