چاپ        ارسال به دوست

طرح "تسهیل و رفع موانع تولید" با هدف رونق تولید به تصویب رسید

شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی طرح "تسهیل و رفع موانع تولید" در جهت رونق تولید و توانمند سازی بنگاه‌های تولیدی را تصویب کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، در نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی که امروز (شنبه) به ریاست رئيس جمهوری و با حضور رؤسای قواي مقننه و قضائیه و دیگر اعضاء تشکیل شد، بررسی طرح "تسهیل و رفع موانع تولید" در جهت رونق تولید و توانمند سازی بنگاه‌های تولیدی تصویب رسید.

به موجب این تصمیم، شرکت‌های حائز شرایط بند (ز) تبصره 10 قانون بودجه سال 1397 می‌توانند تا پایان سال 1398 با تجدید ارزیابی دارایی خود، سرمایه‌شان را افزایش دهند و از معافیت مالیاتی مربوط برخوردار شوند.

همچنین به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اجازه داده شد که به منظور جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌های تولیدی که طرح احیاء تولید و ساماندهی ملی آن‌ها به تأیید ستاد رسیده است، در مورد استمهال و تقسیط برخی از بدهی‌های آن‌ها تصمیم‌گیری نماید.

وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات هم در این نشست گزارشی از برنامه تولید و تأمین نیازهای مخابراتی کشور را ارائه کرد و تصمیمات لازم برای پشتیبانی از گسترش خدمات مخابراتی و حمایت از به‌روزرسانی فنآوری‌های ارتباطی و تأمین مالی پروژه‌ها اتخاذ شد.


١٥:٥١ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٦١٣١    /    تعداد نمایش : ١٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: