چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی

دستگاه قضایی امنیت اقتصادی را برای واحدهای صنعتی ایجاد کرده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:اقدامات قوه قضائیه در جهت تأمین امنیت سرمایه گذاری مشروع و رفع موانع تولید و اشتغال بسیار مطلوب بوده و همواره برای یاری صنعتگران در کنار دولت حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی ايزيپو، محسن صالحی نیا در جريان سفر به استان خراسان رضوي، شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان سبزوار، اظهار کرد: دستگاه قضایی با حمایت از سرمایه گذاران مولد و رفع موانع و مشكلات پيش روي صنعتگران و کارآفرینان امنیت اقتصادی را برای آنها به وجود آورده و نقش مهمی در توسعه اقتصادی كشور ايفا مي نمايد.

وی افزود: بدون تردید قوه قضائیه تاكنون در حوزه صنعت کشور محیطی امن برای فعالیت اقتصادی واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده و نقش تاثیرگذاری در رشد و توسعه اقتصادی داشته است.

مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران در بخش دیگري از سخنان خود، از اقدامات مطلوب رئیس كل دادگستری خراسان رضوی و مجموعه دستگاه قضایی استان در راستای حمایت های قضایی از واحدهای صنعتی و تولیدی در جهت ایجاد امنیت اقتصادی برای رونق توليد و اشتغال تقدير كرد.

صالحی نیا با اشاره به شاخص‌های فنآوری، تحقیق، توسعه و خلق ایده در کشور ادامه داد: واحدهای صنعتی باید در توسعه بخش های مختلف صنایع در نقاط گوناگون که از تکمیل زنجیره تأمین آغاز و در زمینه های صنایع لوازم خانگی، دارویی، غذایی، تولید مواد معدنی، فولاد، خودروسازی، قطعه سازی و نساجی ادامه یافته و دارای ظرفیت‌های خوبی است ، به نوآوري پرداخته و خود را به شاخصه هاي فنآورانه نزديك كنند.

وی تأکید کرد: ظرفیت ها زمانی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که مكانيسم اقتصادي در سطح انبوه سازی و تجاري سازی شکل بگیرد.


١٢:٤٥ - شنبه ١٥ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٣٧١٣    /    تعداد نمایش : ١٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: