چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تأكيد كرد:

توجه به مراکز علمی و دانشگاهی، تعامل با صنعتگران و واحدهای تولیدی و توجه به تأمین زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر تعامل با صنعتگران و استفاده از نظرات جمعی تأکید کرد و گفت: افتخار من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، محسن صالحی‌نیا در اولین نشست شورای معاونان و مديران اين سازمان با تأکید بر ضرورت استفاده از نظرات صاحبان فن و تجربه اظهار کرد: از ظرفیت‌های خارج از مجموعه بايد در بخش‌های مختلف اين سازمان بهره برد.

وی با بیان این‌که همکاران مجموعه باید با انرژی و توان بالا کار خود را ادامه دهند، افزود: توجه به مراکز علمی و دانشگاهی و بهره‌مندی از نظرات آن‌ها، تعامل با صنعتگران و واحدهای تولیدی و توجه به تأمین زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی باید در دستور کار قرار بگیرد.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تأکید بر ضرورت حمایت از توسعه فنآورانه و مراکز تحقیقاتی گفت: به نظرات جمعی در مدیریت خود اهمیت می‌دهم.

صالحي‌نيا با بیان این‌که به زحمات تمام مدیران گذشته سازمان ارج می‌نهم، تصریح کرد: افتخار من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

وي با اشاره به اهمیت و ضرورت قواعد خوب در سازمان خاطرنشان کرد: بر اساس اهداف عالیه دولت تدبیر و امید و برنامه‌های وزير صنعت، معدن و تجارت و با کمک تجربیات همکاران، کار را به جلو می‌بریم.

 


١٦:٣٠ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: