چاپ        ارسال به دوست

در اولین جلسه شورای معاونان سازمان صنایع کوچک با حضور سرپرست جدید سازمان مطرح شد؛

صالحی نیا: افتخارم میکنم که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم/ به زحمات تمام مدیران گذشته سازمان ارج می نهم

اولین جلسه شورای معاونان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با حضور محسن صالحی نیا برگزار شد و سرپرست جدید سازمان در این جلسه بر تعامل با صنعتگران و استفاده از نظرات جمعی تأکید کرد و گفت: افتخار  من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

به گزارش روابط عمومی، محسن صالحی نیا در این جلسه با تأکید بر ضرورت استفاده از صاحبان فن و تجربه تصریح کرد: از ظرفیت‌های خارج از مجموعه در بخش‌های مختلف می توان بهره برد.

وی با بیان اینکه همکاران مجموعه باید با انرژی و توان بالا کار خود را ادامه دهند، افزود: توجه به مراکز علمی و دانشگاهی و بهره مندی از نظرات آن‌ها، تعامل با صنعتگران و واحدهای تولیدی و توجه به تأمین زیرساخت‌های شهرکهای صنعتی  باید در دستور کار قرار بگیرد.

صالحی نیا با تأکید بر ضرورت حمایت از توسعه فناورانه و مراکز تحقیقاتی، گفت: به نظرات جمعی در مدیریت خود اهمیت می دهم.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه با بیان اینکه به زحمات تمام مدیران گذشته سازمان ارج می نهم، تصریح کرد: : افتخار  من این است که از کارشناسی در صنعت کار خود را شروع کردم.

صالحی نیا با اشاره به اهمیت و ضرورت قواعد خوب در سازمان، اضافه کرد: بر اساس اهداف عالیه دولت تدبیر و امید و برنامه های دکتر رحمانی و با کمک تجربیات همکاران کار را به جلو می بریم.

 

 


١٦:٣٠ - دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٦٦٦    /    تعداد نمایش : ٣٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: