چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خواستار شد:

افزايش قدرت ضمانت تا 16 میلیارد تومان براي طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: قدرت ضمانت ما براي طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی هم اکنون 3 میلیارد تومان است که درخواست داریم به 16 میلیارد تومان برسد.

به گزارش روابط عمومي، دکتر صادق نجفی در جلسه طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی در سازمان برنامه و بودجه با بيان اين مطلب، افزود: طرح توسعه پوشاک در مناطق روستایی یکی از طرح های مهم 9 گانه اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت، معدن و تجارت است.

وي با اشاره به اينكه استانداران سراسر کشور به خوبی وارد مراحل اجرایی طرح شده اند، تصريح كرد: در هر استان 20 روستا در این طرح مشارکت خواهند کرد و در هر روستا برای حدود 50 نفر اشتغالزایی درست می شود.

دكتر نجفي در ادامه خواستار اضافه كردن 2 استان كردستان و سيستان و بلوچستان به اين طرح شد و گفت: جلسات شوراي راهبري استاني بايد به صورت منظم جهت پيشبرد اين طرح برگزار شود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تأكيد بر ضرورت تسريع در حل مشكل صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك براي اعطاي تسهيلات به اين طرح، اضافه كرد: تخصيص نقدي مانده هاي اعتبار جهت يارانه سود تسهيلات و جلوگيري از بازگشت يارانه سود تسهيلات به خزانه نيز از مهمترين خواسته ها و انتظارات ما است.

دكتر نجفي در پايان گفت: اعتبار مورد نياز جهت افزايش سرمايه صندوق ضمانت سرمايه گذاري صنايع كوچك براي حمايت از اين طرح بايد تامين شود.

جلسه طرح توسعه تولید پوشاک در مناطق روستایی با حضور دکتر صادق نجفی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و دکتر پورمحمدی، معاون سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان بخش خصوصی در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

 

 

 


١٤:٠٤ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٣٧١    /    تعداد نمایش : ٢٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: