چاپ        ارسال به دوست

با رأی اعتماد مجلس؛ رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت شد/قدرداني رحماني از اعتماد نمايندگان مجلسنمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه ملت به رضا رحمانی به عنوان وزیر صنعت ،معدن وتجارت با 203 رای موافق اعتماد کردند.

به گزارش روابط عمومي، نمایندگان مجلس در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت با ۲۰۳ رای موافق، ۴۹ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع از مجموع ۲۶۵ نماینده حاضر به رضا رحمانی رای اعتماد دادند.

در این جلسه یوسف نژاد، اکبریان و رنجبرزاده به عنوان موافق و محمود صادقی و احمد بیگدلی به عنوان مخالف این وزیر صحبت کردند.

گفتنی است، در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان مجلس به فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.

همچنين وزیر جديد صنعت ،‌ معدن و تجارت در پیامی از اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد و از آنها برای ادامه این راه سخت یاری خواست.

 متن پیام تشکر رضا رحمانی به شرح زیر است:

با سلام و درود خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

خواهران و برادران گرامی و نمایندگان محترم مجلس که همکاران سابق و یاران معزز امروز بنده هستید, از اینکه اینجانب را لایق خدمت به مردم صدیق کشور دانستید و رای اعتماد خود را برای خدمت به اینجانب اهدا کردید و بار سنگین وزارت صنعت,معدن و تجارت را بر دوش بنده گذاردید, از شما تشکر می کنم و دست یاری به سوی شما دراز میکنم تا در ادامه این راه سخت دوشادوش یکدیگر مشکلات را از پیش رو برداشته و بر توفیقات و عزت ایران اسلامی بیفزاییم.

رجاء واثق دارم سمفونی وحدتی که امروز دولت و مجلس در تامین منافع ملی نواختند گوش مستکبرین و بدخواهان را کر خواهد کرد و مرضی رضای امام زمان و باعث خوشنودی رهبر معظم انقلاب خواهد شد.

 

والسلام علیکم

رضا رحماني


٠٠:٠٤ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٣٣٢    /    تعداد نمایش : ١٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: