چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل سازمان صنايع كوچك اعلام كرد:

شناسايي 430 خوشه صنعتي در كشور/ اتمام امكان سنجي توسعه 156 خوشه

معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران گفت: تا پايان شهريورماه امسال 430 خوشه صنعتي در كشور شناسايي شده  و امكان سنجي توسعه خوشه اي براي 156 خوشه خاتمه يافته است.

به گزارش روابط عمومي، دكتر صادق نجفي در گفتگوي اختصاصي با پايگاه اطلاع رساني روابط عمومي سازمان، با بيان اين مطلب، افزود: 93 پروژه توسعه خوشه اي در اين بازه زماني خاتمه يافته است و 34 پروژه توسعه خوشه اي در دست اجرا داريم.

وي  بيشترين خوشه هاي صنعتي شناسايي شده را در استانهاي اصفهان، مازندران و آذربايجان شرقي دانست و گفت: در استان اصفهان 53 خوشه، مازندران 38 خوشه و آذربايجان شرقي 37 خوشه صنعتي تا پايان شهريورماه امسال شناسايي شده است.

دكتر نجفي همچنين اضافه كرد: بيشترين پروژه هاي توسعه خوشه اي خاتمه يافته در استان اصفهان با 11 پروژه بوده است.

مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در ادامه اضافه كرد: امكان سنجي توسعه خوشه اي 3 پروژه ديگر را در كشور نيز در دست اجرا داريم.

دكتر نجفي در بخش ديگري از اين گفتگو به دوره هاي آموزشي برگزار شده جهت شاغلين واحدهاي صنعتي اشاره كرد و گفت: تا پايان شهريور ماه امسال در مجموع 30 هزار و 140 دوره آموزشي براي 764 هزار و 397 نفر از شاغلين واحدهاي صنعتي كشور برگزار شد.

وي در پايان گفت: دوره هاي آموزشي شامل تمامي برنامه هايي است كه منجر به توانمدي و ارتقاي سطح علمي و مهارتي كاركنان واحدهاي صنعتي كوچك مي‌شود.


١٠:١٩ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٢٢٧٦    /    تعداد نمایش : ١٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: