چاپ        ارسال به دوست

حضور سازمان صنايع كوچك در شانزدهمین اجلاس «استقامت ملی در تولید و خدمات»

شانزدهمین اجلاس «استقامت ملی در تولید و خدمات» روز دوشنبه در تهران و در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد و در آن غلامرضا ديوسالار«مشاور مديرعامل و مدير روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران» به نمايندگي از دكتر صادق نجفي«معاون وزير صمت و مديرعامل سازمان» حضور يافت.

 

به گزارش روابط عمومي، این اجلاس توسط دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران با حمایت وزارت راه و شهرسازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برگزار شد.

 

اولویت دادن به تولید محصولات و خدمت راهبردی و کالاهای اساسی و رفع موانع آن، معرفی تجارب موفق سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بررسی نحوه بازارسازی و استفاده از فرصت های ویژه مناطق آزاد در راستای توسعه تولید ملی از جمله اهداف اجلاس استقامت ملی در تولید و خدمات بود.

 

هم چنین بررسی دستاوردها، راهکارها و طرح های حمایتی مناطق آزاد برای تولیدکنندگان، بررسی مشوق های موثر برای صاحبین صنایع به منظور سرمایه گذاری و توسعه تولید در مناطق ویژه اقتصادی و نحوه جذب سرمایه گذاران خارجی و دانش فنی در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی از دیگر اهداف برگزارکنندگان این اجلاس بود.

 

مرتضی بانک 'مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی'، محمد خزاعی 'رییس سازمان سرمایه گذاری'، عیسی منصوری 'معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی' از ديگر مهمانان اين اجلاس بودند.

 


١٠:٠٥ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٩٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: