چاپ        ارسال به دوست

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:

امکانات اولیه برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد فراهم است

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد گفت: زیرساختهای اولیه برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی فراهم است.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا جعفری با بیان این مطلب، افزود: مسئولین مرتبط با سرمایه گذاری استان خراسان شمالی  شرایطی را فراهم آورند تا متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد از  امکانات بالقوه و بالفعل استان خراسان شمالی بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: مزایای استقرار در مناطق ویژه اقتصادی بسیار زیاد بوده و شرایط سرمایه گذاری را تسهیل می نماید.

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ادامه داد: امکانات جذب سرمایه گذار در خصوص احداث انبار و انبارداری در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد فراهم گردد.

جعفری گفت :تعداد 9 منطقه ویژه اقتصادی در کشور وجود دارد که سازمان متولی آن شرکت شهرکهای صنعتی استانها می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی نیز در این بازدید گفت: منطقه ویژه اقتصادی بجنورد به دلیل برخورداری از شش ماه تنفس و نزدیکی به مرکز استان شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد کرده است.

سیاوش وحدت افزود: منطقه ویژه اقتصادی بجنورد از جمله معدود مناطق ویژه ای است که دارای زون آموزشی می باشد و دانشگاهها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی می توانند در این منطقه مستقر شوند.

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی از واحد صنعتی تولید شیشه سکوریت در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد  و ساختمان مرکز فناوری و کسب و کار در شهرک صنعتی بیدک بازدید کردند.


١٣:٤٦ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٧٣    /    تعداد نمایش : ١٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: