چاپ        ارسال به دوست

در دیدار با مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مطرح شد؛

اعلام آمادگی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان برای ساخت برنامه های تلویزیونی در حمایت از تولید داخل و کالای ایرانی

به گزارش روابط عمومي، مشاور مديرعامل و مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران روز چهارشنبه در يك سفر كاري يكروزه به استان كرمان سفر كرد و ضمن شركت در شوراي اطلاع رساني شركت شهركهاي صنعتي استان كرمان با رييس ستاد اقامه نماز اين استان، مديركل روابط عمومي استانداري و مديركل صدا و سيماي مركز استان كرمان ديدار و گفتگو كرد.

 

غلامرضا ديوسالار در جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهركهاي صنعتي استان كرمان،  ارتقاء سطح آگاهي جامعه به ويژه اصحاب رسانه از سياست ها وماموريت هاي اصلي سازمان ، تبيين  جايگاه اطلاع رساني و شفاف سازي در تقويت نگرش جامعه به سرمايه گذاري در شهركها ونواحي صنعتي  و همچنين  گسترش و تعميق اطلاع رساني با محوريت معرفي جايگاه صنايع كوچك در اقتصاد وبهبود فضاي كسب وكار را از مهمترين اهداف شوراي اطلاع رساني عنوان كرد.

 

وي همچنين در ديدار با رييس ستاد اقامه نماز  ضمن معرفي برنامه ها و اشاره به عملكرد سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي بر نقش مهم و اساسي  وعاظ و ائمه جمعه و جماعات در ترويج فرهنگ صحيح مصرف كالاي ايراني تاكيد كرد.

 

گفتني است ديوسالار در نشست با مديركل صدا و سيماي استان كرمان راه اندازي شبكه ايران كالا را از مهمترين كارهاي صدا و سيما در حمايت از كالاي داخلي دانست و گفت: صدا و سيما تاكنون نقش خود را در حمايت از توليد داخلي به خوبي اجرا كرده است.

وي همچنين با اشاره به برگزاري بزرگترين نمايشگاه توانمنديهاي صنايع كوچك ايران در مصلي تهران، افزود: بيش از يكصد برنامه راديويي و تلويزيوني در ايام برگزاري نمايشگاه روي آنتن رفت كه نشانگر حمايت صدا و سيما از صنايع كوچك است.

 

 

 

 

 

 

 

 


٠٠:٥١ - شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: