اخبار > استان خوزستان قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

استان خوزستان قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد

تیم فوتسال شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خوزستان با پیروزی پرگل مقابل کرمانشاه، عنوان قهرمانی دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران را از آن خود كرد.
 
به گزارش روابط عمومي سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، تیم فوتسال شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خوزستان در دیدار نهایی این رقابت‌ها که در سالن ورزشی شهید سرلشگر بابایی قزوین برگزار شد، با حساب پنج بر صفر از سد کرمانشاه گذشت و جام قهرمانی این مسابقات را تصاحب کرد.
 
در دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز تیم خراسان رضوی با نتیجه چهار بر یک از سد تیم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گذشت و عنوان سوم را کسب کرد.
 
این رقابت‌ها از روز دوشنبه هفته جاری با حضور ۲۳ تیم از شركت شهرك‌هاي صنعتي استان‌های مختلف کشور در قزوین جریان داشت.
 
این مسابقات با عنوان "جام بسیج یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" برگزار شد.
 
دوره قبلی این مسابقات سال گذشته به میزبانی شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خراسان رضوی و با قهرمانی تیم شركت شهرك‌هاي صنعتي استان فارس به پایان رسیده بود.
 
اختتاميه دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اهداء جوایز، مدال‌ها و جام قهرمانی این مسابقات در آييني با حضور عزیزاله قربانی معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها و محمد علي عزيزمحمدي معاون برنامه‌ريزي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداري، حمید رضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد.
 
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌هاي سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در آيین اختتامیه این مسابقات اظهار داشت: برگزاری رقابت‌های ورزشی بین کاركنان نشاط و انگیزه آن‌ها را برای فعالیت دوچندان کرده و موجب کارآیی بهتر و بهره‌وری بالاتر در محیط کار می‌شود.
 
عزیزاله قربانی گفت: ورزش باید جزو اولویت‌های کاركنان قرار گیرد، چرا که موجب حفظ تندرستی آنان شده و به بهبود کارآیی آن‌ها کمک کرده و در نتیجه موجب ارتقاء بهره‌وری در سطح دستگاه می‌شود.
 

تاريخ: 1398/11/24  | ساعت: ١٧:٤٤ | شناسه: ٩٥٤٣ | تعداد نمايش: 294


خروج