اخبار > آغاز عملیات اجرایی پست برق 63/20 کیلو ولت شهرک صنعتی خرمدشت
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

آغاز عملیات اجرایی پست برق 63/20 کیلو ولت شهرک صنعتی خرمدشت

با حضور مدیر عامل برق منطقه ای زنجان و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین کلنگ آغاز عملیات اجرایی پست برق 63/20کیلو ولت شهرک صنعتی خرمدشت به زمبن زده شد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی قزوین، " حمیدرضا خانپور " مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در حاشیه این مراسم اظهار داشت: در راستای رونق تولید و حمایت از سرمایه گذاران مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت و تامین برق متقاضیان سرمایه گذاری جدید در این شهرک و با پیگیریهای صورت گرفته و حمایتهای دستگاههای ذیربط علی الخصوص مدیریت برق منطقه ای زنجان پروژه احداث پست برق رسما آغاز عملیات اجرایی شروع شده است.

وی گفت: این پروژه عمرانی با سرمایه گذاری 435ميليارد ریال اجرا خواهد شد که تا یکسال آینده به بهره برداری خواهد رسيد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان افزود: با احداث این پست سرمایه گذاران جدید که در فازهای بعدی شهرک مستقر می شوند کمبود برق نخواهیم داشت.

خانپور تصریح کرد: در حال حاضر سرمایه گذارانی از کشور چین متقاضی استقرار در این شهرک هستند  و با توجه به موقعیت خوب و استراتژیک این شهرک  صنعتي در سال جدید بیش از ۱۴۰هکتار  زمین به تولید کنندگان خودرو واگذار شده است.

در ادامه اي مراسم "اله مرادی" مدیر عامل برق منطقه ای زنجان با اشاره برق رسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: تمامی تلاش شرکت برق در راستای تامین برق مورد نیاز واحدهای صنعتی بوده و با بازدید میدانی از شهرکها و نواحی صنعتی استان برای تامین زیرساختهای توسعه برق شهرکهای صنعتی خرمدشت، آراسنج، حکیمیه، کاسپین ۱و۲و توسعه شهرک صنعتی حیدریه محقق خواهد شد.

وی نیز از تعامل خوب شرکت شهرکهای صنعتی استان جهت تامین زیرساختها برای پروژه های برقی پس از انعقاد قرارداد خبر داد.

لازم بذکر است در حال حاضر 63 قراراد با متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک منعقد شده که از این تعداد 50 با سرمایه گذاری يك هزار و 600  میلیارد ریال و اشتغال 856 نفر پروانه بهره برداری کسب کردند.

گفتني است اين مراسم با حضور " اله مرادي " مدير عامل برق منطقه اي زنجان، " خانپور" مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان، معاون فرماندار تاكستان، بخشدار خرمدشت، نماينده مديريت انتقال برق منطقه اي زنجان در استان قزوين و مشاورین و‌ معاونین برگزار شد.

تاريخ: 1398/10/25  | ساعت: ١٥:١٨ | شناسه: ٩٠٤٥ | تعداد نمايش: 28

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج