اخبار > 16هزار میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

16هزار میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت:  با جذب ۹۸ سرمایه‌گذار در سال جاری، ۱۶ هزار میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " با اعلام اين مطلب اظهار داشت: امسال ۲۳۸ هکتار زمین برای احداث واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.

وي افزود: با اجرای طرح های مربوط به این سرمایه گذاران برای بیش از سه هزار و ۸۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

رئيس هيئت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان از رشد سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین خبر داد و گفت: جذب سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به لحاظ تعداد قراردادها حدود سه درصد رشد پیدا کرده است.

خانپور همچنین از رشد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین خبر داد و گفت: امسال در حالی شاهد واگذاری ۲۳۸ هکتار زمین به سرمایه گذاران بوده ایم که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۱۶۰ هکتار بود.

وي خاطرنشان کرد: نزدیکی به پایتخت، قرارگیری در شاهراه ارتباطی کشور و نزدیکی به آزادراه ها، راه آهن و فرودگاه های مهم کشور، وجود زیرساخت های مناسب از جمله گاز از جمله مزایایی است که موجب رونق سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین شده است.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان در پايان اظهار داشت: در سال رونق تولید نهایت تلاش خود را برای جذب سرمایه گذار و حل مشکلات صنعتگران به عمل آورده ایم.

تاريخ: 1398/10/22  | ساعت: ١٥:٥٣ | شناسه: ٩٠١٤ | تعداد نمايش: 37

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج