اخبار > 140میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌ها در پارک صنعتی لیا هزینه شد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

140میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌ها در پارک صنعتی لیا هزینه شد

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار طی ۲ سال گذشته برای اجرای طرح‌های زیرساختی مربوط به طرح الحاق پارک صنعتی به شهرک لیا هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور" با اعلام اين مطلب اظهار داشت: این مقدار هزینه کرد با توجه به تفاهم نامه الحاق پارک صنعتی لیا به شهرک صنعتی لیا انجام شده است.

وي افزود: طرح های عمرانی انجام شده در پارک صنعتی لیا که از ۲ سال قبل به شهرک صنعتی لیا الحاق شد، شامل ایجاد خیابان و جدول گذاری، آسفالت و زیرسازی، شبکه روشنایی، انتقال خط گاز و اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب بوده است.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي قزوين گفت: ۵۴ واحد تولیدی از بیش از ۱۰۰ واحد مستقر در پارک لیا تاکنون برای دریافت خدمات زیربنایی با شرکت شهرک های صنعتی قزوین تفاهم نامه امضاء کرده اند.

خانپور یادآور شد: پارک صنعتی لیا تا قبل از الحاق به شهرک، یک لکه صنعتی بدون امکانات زیربنایی لازم بود و با مشکلات مختلف شامل کمبود زیرساخت و آب و گاز، مشکلات بهداشتی و زیست محیطی روبرو بود.

پارک صنعتی لیا در شهرستان قزوین با حدود ۱۷۰ هکتار مساحت در ۱۴ کیلومتری جاده قزوین - بوئین زهرا و در حاشیه شهرک صنعتی لیا واقع شده است


 

تاريخ: 1398/10/20  | ساعت: ١٠:٣٠ | شناسه: ٨٩٩٥ | تعداد نمايش: 33

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج