اخبار > سفیر ايتاليا در ايران از شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

سفیر ايتاليا در ايران از شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کرد

سفیر ايتاليا در ايران به منظور آشنایی با توانمندی های صنعتی استان و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذاری خارجی از شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " جوزپه پرونه " سفیر ایتالیا در ایران، " کارنرو فیکارا " رایزن اقتصادی و تجاری ایتالیا در ایران و " دی جا چین تو " رئیس تجارت خارجی در تهران با هیئت همراه به منظور آشنایی با توانمندی های صنعتی استان و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذاری خارجی از شهرک صنعتی کاسپین، از چند واحد تولیدی بازدید کردند.

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین در حاشیه این بازدید اظهار داشت: حضور هیئت های تجاری و مقامات کشورهای خارجی در راستای حمایت و جذب سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی با هدف شناسایی زیرساختها و پتانسیلهای استان برای حضور در بازار ایران و مبادلات تجاری جهت صادرات کالای ایرانی صورت می گیرد .

سفیر ايتاليا بهمراه معاون اقتصادي استانداري قزوين، فرماندار آبيك، مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين و جمعي از مديران اقتصادي استان  با حضور در شهرک صنعتی کاسپین از دو واحد صنعتي با سرمايه گذاري مشترك ايتاليا، "ایمر گس پارس" تولید کننده پکیج با اشتغال ۴۰ نفر و " لندی رنزو پارس" تولید کننده ریگلاتور با اشتغال ۲۵ نفر بازديد كردند.

همچنين بازديد از  نمايشگاه دائمي محصولات توليدي صنايع كوچ ك و شهركهاي صنعتي استان قزوين از ديگر برنامه هاي حضور سفير ايتاليا در شهرك صنعتي كاسپين بود.

تاريخ: 1398/09/26  | ساعت: ١٤:٠٥ | شناسه: ٨٧١٢ | تعداد نمايش: 82

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج