اخبار > دوره آموزشی tredmap ( نقشه تجاري ) توسط شركت شهركهاي صنعتي قزوين برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشی tredmap ( نقشه تجاري ) توسط شركت شهركهاي صنعتي قزوين برگزار شد

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: در راستاي توانمند نمودن واحدهاي صنعتي در امر صادرات و جهت آشنايي هرچه بيشتر با سامانه tredmap و ابزار تحليل بازار يك دوره آموزشي توسط شركت شهركهاي صنعتي استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین ،' شهريار كشاورز ' در پايان اين دوره آموزشي اظهار داشت: این دوره یک روزه در راستای آشنایی توليدكنندگان بويژه صادركنندگان با هدف چگونگي ارتباط با كشورها و ظرفيتهاي موجود و شناسايي بازارهاي خارجي با حضور 50 نفر از مديران واحدهاي توليدي مستقر در شهركهاي و نواحي صنعتي استان برگزار شد.

وي با اشاره به ظرفيت هاي بالقوه توليدي واحدهاي صنعتي در جهت دستيابي به كشورهاي  هدف صادراتي افزود: در استان قزوين sme هايي در حال فعاليت هستند كه علاوه بر توسعه بازار داخلي قابليت حضور در بازارهاي جهاني در د اشته كه به همين جهت اين دوره آموزشي جهت واحدهاي صادرات محور برگزار گرديد.

معاون صنايع كوچك شركت شهركهاي استان تصريح كرد:  در سال 97 رويكرد معاونت صنايع كوچك در حوزه آموزش، بيشتر آموزشهاي مديريت، بازريابي و توانمند سازي واحدهاي توليدي در امر فروش ، خلاقيت و نوآوري در توليد و بازاريابي خواهد بود.

گفتني است شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین با همکاری مشاوران مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار کاسپین، از ابتدای سال جاری تاکنون 19 دوره و سمینار آموزشی با حضور 487 نفر ساعت آموزشی برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی برگزار کرده است.

برگزاری 70 دوره آموزشی امسال در دستور کار معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین نیز قرار دارد.


١٤:٣٠ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٨٥٥    /    تعداد نمایش : ١٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: