اخبار > مساحت شهرک‌های صنعتی قزوین ۵۳۵ هکتار توسعه پیدا می‌کند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

مساحت شهرک‌های صنعتی قزوین ۵۳۵ هکتار توسعه پیدا می‌کند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: مساحت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در نقاط تقاضاپذیر برای پاسخ‌گویی به سرمایه‌گذاران به زودی ۵۳۵ هکتار توسعه پیدا می‌کند.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت:  مساحت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در نقاط تقاضاپذیر برای پاسخ‌گویی به سرمایه‌گذاران به زودی ۵۳۵ هکتار توسعه پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدرضا خانپور " با اعلام اين مطلب اظهار داشت: این توسعه مساحت شامل شهرک صنعتی کاسپین یک، کاسپین ۲ (آبیک) و حیدریه می شود.

وي افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده مساحت شهرک صنعتی کاسپین یک ۳۵ هکتار، کاسپین ۲ (آبیک) ۵۰ هکتار و حیدریه نیز ۴۵۰ هکتار افزایش پیدا خواهد کرد.

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان با بیان اینکه شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین با زیرساخت های مناسب و مشوق های لازم مهیای حضور سرمایه گذاران هستند، اظهار داشت: در اراضی جدید شهرک های صنعتی یاد شده زیرساخت های لازم همچون آب، برق و گاز، خطوط ارتباطی و مخابراتی، شبکه روشنایی، جدول گذاری، خیابان کشی و آسفالت آن و ... ایجاد خواهد شد.

خانپور گفت: از آنجا که کاسپین یک از جمله شهرک های صنعتی پرتقاضا برای سرمایه گذاری در کشور محسوب می شود در آینده، توسعه ۳۰۰ هکتاری این شهرک علاوه بر ۳۵ هکتار یاد شده نیز در دستور کار است.

تاريخ: 1398/09/11  | ساعت: ١٥:٠٠ | شناسه: ٨٤٥٣ | تعداد نمايش: 106

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج