اخبار > بازگشت ۲۹ واحد تولیدی راکد در شهركهاي صنعتي قزوين به چرخه تولید
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

بازگشت ۲۹ واحد تولیدی راکد در شهركهاي صنعتي قزوين به چرخه تولید

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت: واحد تولیدی تعطیل و راکد مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین سال جاری احیا و دوباره فعال شده‌اند

مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين گفت:واحد تولیدی تعطیل و راکد مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین سال جاری احیا و دوباره فعال شده‌اند.

روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، " حميدر راض خانپور " با اعلام اين مطلب اظهار داشت: با حمایت های دولت و با تزریق منابع مالی از طریق تسهیلات بانکی و همچنین هماهنگی های بین دستگاهی، این واحدها که از سال های گذشته به دلایل مختلف اقتصادی از جمله نبود مواد اولیه و نقدینگی، نداشتن بازار فروش، اختلافات مدیریتی و ... تعطیل و راکد بودند.

وي افزود: با احیا و راه اندازی دوباره این واحدها ۶۴۷ نفر مشغول به کار شدند.

این مسئول گفت: با برگزاری نشست های مختلف با فعالان بخش خصوصی، بانک ها، تامین اجتماعی، دستگاه های خدمات رسان و دستگاه قضا در پی بازگشایی و فعالیت دوباره واحدهای تعطیل تولیدی هستیم.

خانپور اظهار داشت: شهرک های صنعتی خرمدشت و آراسنج با ۶ واحد تولیدی بیشترین سهم را در کارخانجات احیا شده به خود اختصاص داده اند و شهرک صنعتی لیا و ناحیه صنعتی دانسفهان نیز هرکدام پنج مورد در ردیف بعدی قرار دارند.

رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان گفت: امسال همچنین سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین، ۲ واحد در ناحیه صنعتی آوج و یک واحد در شهرک صنعتی آبیک (کاسپین۲) و یک واحد در شهرک صنعتی حیدریه فعال و احیا شدند.

۹۱۸,واحد تولیدی با ۲۷ اشتغال در با سرمایه گذاری ۲۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین فعال هستند.

تاريخ: 1398/09/01  | ساعت: ١١:٣٦ | شناسه: ٨٣٣٧ | تعداد نمايش: 82

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج