اخبار > جمعی از زنان بازرگان کشور از نمایشگاه توانمندی صنایع قزوین بازدید کردند
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

جمعی از زنان بازرگان کشور از نمایشگاه توانمندی صنایع قزوین بازدید کردند

۱۴ تن از اعضای کانون زنان بازرگان کشور روز سه‌شنبه از نمایشگاه توانمندی‌های صنایع استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين، "حمیدرضا خانپور " مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین در این بازدید با اشاره به اینکه بیش از چهار هزار پروانه فعالیت صنعتی در استان قزوین صادر شده است، اما تعداد واحدهای تولیدی فعال در حدود سه هزار کارخانه است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲ هزار محصولات تولیدی از ۳۰۰ کارخانه در این نمایشگاه قرار دارد،اظهار داشت: استان قزوین ظرفیت‌های فراوانی در حوزه صنعت و بازرگانی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

سیده فاطمه مقیمی رییس کانون زنان بازرگان کشور، معصومه مرادیان مدیرکل بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری قزوین و فاطمه غفوری رییس کانون زنان بازرگان استان قزوین در این بازدیدحضور داشتند.

در کنار برگزاری نخستین نشست ملی کانون زنان بازرگانان، بازدید از واحد صنعتی پارسیان حریر البرز در شهر صنعتی البرز، نشست با اعضای اتاق بازرگانی، دیدار با استاندار و تشکیل نشست راهبردی کانون ملی زنان بازرگان در پارک علم و فناوری از دیگر برنامه‌های سفر اعضای کانون زنان بازرگان کشور به قزوین است.

در نشست ملی کانون زنان بازرگان، زنان عضو هیات رییسه اتاق مشترک ایران و گرجستان نیز حضور دارند.

کانون زنان بازرگان استان قزوین از اسفندماه سال ۹۶ تشکیل شده و اکنون دارای ۲۷۶ زن بازرگان و تاجر است که از این میان ۵۰ تن به صورت رسمی دارای کارت بازرگانی هستند.

تاريخ: 1398/08/22  | ساعت: ١١:٣٢ | شناسه: ٨٢٦٨ | تعداد نمايش: 23

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج